Logo Promax - telewizja, internet, telefon
Dostępność usług
Aktualności
 
Chcemy dać Wam światło! Przez ostatnie tygodnie zachęcaliśmy, byście szli w stronę światła. A teraz...
Zamów już teraz i oglądaj na żywo galę KSW 40 w 3 Arena Dublin 
Wspólnie z CANAL+ zapraszamy do skorzystania z okna otwartego na kanały CANA:+ Sport i CANAL+ Sport 2. Pasmo odkodowane dostępne będzie w dniach 14.10-22.10.2017.
1 października 2017 w godz. 12-16 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim odbędzie się piknik pod hasłem "Spełnij Psie Marzenia". Zapraszamy serdecznie.
Druga połowa sierpnia oraz początek września to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą dwóch ciekawych kanałów z oferty cyfrowej telewizji w PROMAX. Planete+ oraz kanały z grupy Eleven Sports Network zostaną odkodowane również dla abonentów pakietu Podstawowego HD.
Szukasz pracy? Lubisz wyzwania i nowoczesne technologie? Dobrze się składa bo wszystko wskazuje na to, że szukamy właśnie ciebie!
Od dziś oferta telewizji cyfrowej PROMAX została wzbogacona o 2 nowe kanały Disney Channel HD i Disney XD.
Zapraszamy na wręczenie nagród na Festiwalu Filmowym w Cannes w odkodowanym paśmie CANAL+ Film już w niedzielę 28 maja br.
Zamów już teraz i oglądaj na żywo galę KSW 39 z PGE Narodowym w Warszawie.
Aplikacja PROMAX TV Online została wzbogacona o kanał Proart w jakości HD.

Już 23 kwietnia niezwykła premiera na kanale National Geographic. 

Stało się! Od 11 kwietnia 2017 roku dostępny w PROMAX kanał Proart przechodzi na technologię HD zasilając tym samym nieustannie rosnącą pulę kanałów wysokiej jakości w naszej sieci. Teraz wszystkie prezentowane widzom materiały dostępne będą w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Zobacz więcej, usłysz więcej – poznaj nowy Proart HD.
W dniach 29.03-02.04.2017 zapraszamy fanów TopGear do udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:
Przez cały luty abonenci telewizji cyfrowej w PROMAX mogą cieszyć się rozkodowanym kanałem FOX HD. Tych, którzy znają dostępny w większości pakietów cyfrowych FOX Comedy HD namawiać z pewnością nie trzeba, natomiast polecamy tę okazję szczególnie osobom, u których na co dzień FOX HD nie jest dostępny.
10 stycznia pakiety cyfrowej telewizji w PROMAX zostały wzbogacone o kolejny kanał - Polsat Sport News HD - w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.
Początek roku w PROMAX to czas na kolejne nowości. Tym razem do oferty trafiają dwa kanały Polsatu.
Świąteczny prezent od nas dla Was to... telewizja mobilna!
Szanowni Abonenci, uprzejmie informujemy o zmianach w funkcjonowaniu Biur Obsługi Abonenta w okresie okołoświątecznym. 
Już w najbliższą niedzielę 18 grudnia National Geographic zaprasza na finał niesamowitego widowiska filmowego MARS. Szósty i zarazem ostatni odcinek jest zwieńczeniem pierwszego sezonu tej wyjątkowej serii. Czy Mars stanie się dla nas drugim domem? Czy rzeczywiście jesteśmy już gotowi by stać się cywilizacją międzyplanetarną?
W najbliższym czasie do oferty programowej przedsiębiorstwa PROMAX wprowadzone zostaną zmiany, które obejmą abonentów następujących pakietów: Podstawowy, Podstawowy HD, Rodzinny, Wygodny HD i Plus HD.
Do sporego grona wprowadzonych do oferty w tym roku kanałów dołączają kolejne - WP1 oraz METRO dostępne od pakietu Podstawowego HD.
Publikujemy Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r.

Informujemy, że procedura zwiększenia prędkości pakietów internetowych dobiegła końca.

Przekonaj się jak piękna jest nasza planeta. Zobacz, jak wygląda świat z perspektywy zwierząt. Od niesamowitych spektakli dzikiej natury po intymne spotkania, Planeta Ziemia II zabierze Cię bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.
Następną nowością tej jesieni w ofercie programowej PROMAX jest kanał NOWA TV dostępny od pakietu Podstawowego HD. Z uwagi na kwestie techniczne obecnie wprowadzamy wersję MPG4 (nie jest to wersja HD), docelowo jednak podobnie jak inne nowości również NOWA TV udostępnimy w HD.
Zapraszamy na premierowy odcinek najnowszego sezonu serialu The Walking Dead na kanale FOX (nr 50 na dekoderze). W związku z premierą przygotowaliśmy dla fanów zombie prawdziwie apokaliptyczny konkurs.
PROMAX stawiając na innowacyjność i wspierając technologie przyszłości już od dłuższego czasu rozbudowuje własną sieć światłowodową sukcesywnie przyłączając do niej kolejne budynki oraz miasta. Internet światłowodowy, SuperSymetryki czy po prostu FTTH – takich nazw zwykło się używać do określania szerokopasmowego dostępu do internetu w naszej sieci.

Nat Geo People zaprasza do oglądania nowej serii "Weterynarza z powołania", jest ku temu szczególna okazja gdyż do 30 września kanał jest odkodowany dla abonentów telewizji cyfrowej w PROMAX.

Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia wizyty przedstawiciela PROMAX. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad przyłączeniem do sieci kablowej, jeśli macie pytania lub wątpliwości warto skorzystać z okazji by w bezpośredniej rozmowie z naszym pracownikiem uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Informujemy, że w najbliższym czasie dwa z naszych biur będą chwilowo nieczynne. Dotyczy to wyłącznie abonentów korzystających z biur w Krotoszynie i Ostrzeszowie. Wszelkie zapytania lub zgłoszenia można wtedy zgłaszać za pomocą naszej infolinii pod nr tel. 62 735 31 11 Za utrudnienia przepraszamy!

Przez cały czerwiec abonentom telewizji cyfrowej udostępniamy możliwość testowego oglądania programu – DUCK TV. Program adresowany jest do najmłodszych odbiorców w wieku od 6 m-cy do 3 lat.

2 czerwca do oferty programowej PROMAX trafiają kolejne programy. Dbając o różnorodność oferty wprowadzamy aż 11 nowych kanałów o zróżnicowanej tematyce, z czego aż 9 oferuje obraz i dźwięk w jakości HD. Zmiany obejmują pakiety Podstawowy HD, Wygodny HD oraz Plus HD.

Zapraszamy na sportowe emocje z kanałami Eleven! Czeka na Was konkurs i świetne nagrody!
22 października CANAL+ wemituje premierowy odcinek drugiego sezonuu znakomitego serialu "Belfer" Z tej okazji w godzinach 17:05-22:30 kanał będzie dostępny w paśmie odkodowanym. Zapraszamy na seans!
Przez cały październik kanał FOX HD dostępny będzie w paśmie odkodowanym tzw. oknie otwartym. Zapraszamy do oglądania!
Zapraszamy do udziału w konkursie z bohaterkami seialu Atomówki.
Informujemy, że w najbliższym czasie nasze biuro w Krotoszynie będzie chwilowo nieczynne. Wszelkie zapytania lub zgłoszenia można wtedy zgłaszać za pomocą naszej infolinii pod nr tel. 62 735 31 11. Za utrudnienia przepraszamy!
Zamów już teraz i oglądaj na żywo galę Polsat Boxing Night 7 w Ergo Arenie w Gdańsku.
Konkurs - zaproś bohaterów Disneya do swojego domu!
PAKIET TENIS PREMIUM już w sprzedaży! Ponad 400 godzin relacji na żywo, światowa czołówka gwiazd tenisa oraz powtórki najlepszych pojedynków Wielkiego Szlema.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 88) od dnia 1 lipca 2017 r. na przedsiębiorcy telekomunikacyjnym ciąży obowiązek blokowania dostępu do niektórych domen internetowych.

Od dzisiaj witamy kolejny sportowy kanał Eleven Extra!
Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 13.04.2017 można już korzystać z nowej wersji Elektronicznego Biura Obsługi Abonenta. Odświeżyliśmy szatę graficzną dotychczasowego systemu dodając szereg usprawnień pozwalających na szybsze i łatwiejsze dotarcie do oczekiwanych informacji.
Po raz kolejny odkodowujemy kanały! Tym razem dajemy możliwość zapoznania się z ofertą HGTV i TVN24 tym naszym abonentom, u których na co dzień nie są one dostępne. Programy odkodowane będą przez cały kwiecień.
Wyjątkowy prezent z okazji 22. urodzin przygotował CANAL+. Na 9 marca (godz. 21.00) zaplanowano premierę pierwszego odcinka 4. sezonu superprodukcji „Piraci” - „Piraci 4”. 10 marca (godz. 21.00) to z kolei dzień premiery serialu kryminalnego „Midnight Sun”, natomiast w poniedziałek 20 marca (godz. 21:00) nasi abonenci będą mogli obejrzeć również ceremonię Polskich Nagród Filmowych ORŁY.
W związku ze zmianą częstotliwości odbioru programów BBC LIFESTYLE oraz BBC BRIT mogą wystąpić problemy w ich odbiorze na dotychczasowych parametrach. Prosimy o ponowne przeskanowanie pasma.
Kanał HGTV zastąpił dostępny dotychczas TVN Meteo Active. Parametry odbiorcze oraz numer na dekoderze pozostają bez zmian.
Na koniec roku uzupełniamy jeszcze ofertę kanałów muzycznych w PROMAX. Teraz abonenci pakietów cyfrowych mogą cieszyć się najlepsza muzyką na STARS TV.
20 grudnia 2016 roku pakiety Wygodny HD i Plus HD cyfrowej telewizji kablowej w PROMAX wzbogacone zostały o dwan kanały - BBC Lifestyle HD oraz NUTA TV HD.
Przypominamy, że przez cały grudzień abonenci pakietów cyfrowych w PROMAX mogą korzystać z oferty odkodowanego kanału Comedy Central. W związku z tym, że grudzień w tym roku jest taki... nijaki mamy dla naszych abonentów upominki.
Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, a gdyby tak przygotować dla domowników świąteczną Super Paczkę od PROMAX?
Zawiadomienie dot. ustawy z dnia 23 września 2016 roku o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz. U z 2016 r. poz. 1823 z późn. zm.).
Grudzień  w PROMAX upłynie pod znakiem dobrej zabawy zarówno dla najmłodszych jak i starszych widzów, a to dzięki odkodowaniu dwóch kanałów – Duck TV oraz Comedy Central Family dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej. Kanały w ramach tzw. okna otwartego będą dostępne przez ponad miesiąc tj. od 1.12.2016 do 2.01.2017.
Zamów już teraz i oglądaj na żywo galę KSW 37 z hali TAURON Arena Kraków.
Co niedzielę o 21:30 National Geographic Channel (poz. 151 i 152) zabiera nas na kolejny epizod pasjonującej wizji wyprawy na Marsa. My natomiast zastanawiamy się co wy zabralibyście w taką podróż i jak uzasadnilibyście swój wybór.
W niedzielę 20 listopada 2016 roku abonenci telewizji cyfrowej w PROMAX będą mogli zapoznać się z ofertą odkodowanego kanału HBO. Tego dnia wyemitowany zostanie również pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu PAKT.

Kolejną nowością w ofercie programowej PROMAX jest kanał ZOOM TV HD dostępny od pakietu Podstawowego HD.

Wprowadzamy do oferty aż 12 nowych kanałów. Każdy z dostepnych w naszej ofercie pakietów otrzyma dedykowane dla niego nowości. Zachęcamy do przeskanowania pasma i sprawdzenia co ciekawego przygotowaliśmy dla państwa na dlugie jesienne wieczory. Poniżej prezentujemy parametry niezbędne podczas ręcznego wyszukiwania nowych kanałów.
Przedsiębiorstwo PROMAX informuje, że poszukuje pracownika na stanowisko: młodszy administrator sieci LAN/WAN. Osoby posiadające doświadczenie w zakresie zarządzania i opieki nad siecią zachęcamy do udziału w rekrutacji - być może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu wspierając tym samym funkcjonowanie największego operatora telewizji kablowej w południowej Wielkopolsce i jednego z największych operatorów w kraju.

Informujemy, że w nocy z 10-11.08.2016 zmianie ulegną  częstotliwości niektórych kanałów dostępnych w sieci PROMAX. Ma to związek z występującymi (lub mogącymi występować w niedalekiej przyszłości) zakłóceniami sygnału skutkującymi nieprawidłowym działaniem podanych niżej kanałów.

W ramach akcji Crime Mania HBO udostępnia w usłudze HBO GO bezpłatną możliwość obejrzenia  dwóch pierwszych sezonów kultowych seriali „Detektyw” i „Prawo ulicy” oraz pierwszego odcinka zupełnie nowej produkcji zatytułowanej „Długa noc”.

Wszystkie spotkania piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 dostępne także w PROMAX! Na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 piłkarscy kibice będą mieli możliwość niczym nieskrępowanego delektowania się najlepszym europejskim futbolem.

W związku z wprowadzeniem od 2 czerwca nowych kanałów do oferty telewizji cyfrowej zmianie ulega numeracja części z dotychczasowych programów.

Od 29 maja do 3 lipca 2016 roku abonenci korzystający z pakietów telewizji cyfrowej mogą zapoznać się z ofertą odkodowanego kanału BBC Brit.
 
 
Strona PROMAX wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do Twoich indywidualnych potrzeb. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki.   Rozumiem