Logo Promax - telewizja, internet, telefon
Dostępność usług
Aktualności
 
Zamów już teraz i oglądaj na żywo galę KSW 53. 
Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, ruszamy z konkursem wraz z nadawcą kanału Disney Channel. Zadanie jest dziecinnie proste :) wystarczy odpowiedzieć na pytanie i wysłać je do nas poprzez formularz lub prywatną wiadomość na naszym profilu Facebookowym https://www.facebook.com/PROMAX.wlkp.
Znajdź 14 różnic w załączonym obrazku i wygraj nagrody od Boomerang! Odwiedź nasz profil na Facebooku i swoją odpowiedź zgłoś w wiadomosci prywatnej. Na zgłoszenia czekamy do... Dnia Dziecka, 1 czerwca 2020!
Eleven Sports 4 dołącza dziś do oferty PROMAX!

Majówka, a nawet cały maj z Canal+ DOKUMENT!

Święta Wielkanocne w tym roku spędzimy inaczej. Każdy z nas w tym czasie powinien zostać w domu i ograniczyć kontakty z najbliższymi, a hasło #zostanwdomu potraktować jeszcze dosadniej. CANAL+ Family od 11 do 13 kwietnia br. będzie odkodowany dla Abonentów posiadających telewizję cyfrową, kanał dostępny na nr 88.

Wiemy, jak ważne jest teraz pozostanie w domu, dlatego dorzucamy kolejne kanały do okna otwartego.

Pod hasłem „Zrób przelew za seniora” PROMAX zachęca do pomagania osobom starszym – babciom, dziadkom i sąsiadom.      Jak wiadomo to ta grupa wiekowa najbardziej narażona jest na ryzyko powikłań związanych z zarażeniem koronawirusem. Propozycja wsparcia w opłaceniu abonamentu za usługi miałaby być także okazją do zaproponowania szerszej pomocy np. w zakupach spożywczych, zakupie niezbędnych leków, itd.

Któż z nas nie szukał w dzieciństwie bursztynu na plaży? Z tym minerałem kojarzy się Bałtyk - zwłaszcza po sztormie możemy zauważyć wysyp poszukiwaczy. Kanał HISTORY przygotował nie lada gratkę dla jego miłośników - już 24 marca premiera 2 sezonu serii Złoto Bałtyku.

Już od 2.03.2020 r. przez cały marzec wszyscy nasi Abonenci telewizji cyfrowej zyskają promocyjny dostęp do następujących kanałów: FOX HD, Nat Geo People HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD.

Z okazji zbliżających się Walentynek PROMAX przygotował specjalną ofertę walentynkową dla stałych Abonentów PROMAX.

Zapraszamy wszystkich naszych młodszych widzów przed telewizory. Dla Was na całe ferie zimowe otwieramy aż 4 kanały!

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia o godzinie 20:35 na kanale BBC First HD (nr 200 - dostępny w Pakiecie Plus HD) premiera 12 sezonu świetnego serialu „Doktor Who”.

Wspólnie z CANAL+ zapraszamy do skorzystania z okna otwartego na kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Pasmo odkodowane dostępne będzie w dniu 1.01.2010 od godziny 00:00 do godziny 23:59
Doceniamy lojalnych! Przygotowaliśmy wyjątkowy prezent świąteczny dla naszych abonentów. Zgłoś się do nas - odwiedź jedno z Biur Obsługi Abonenta, zadzwoń na infolinię lub napisz do nas wiadomość prywatną na Facebooku i odbierz swój prezent w ramach akcji "Let's pick-a-gift!".
Black Friday = wekeend pełen niespodzianek
Informujemy, że w dn. 2.11.2019 (sobota) Biuro Obsługi Abonenta w Ostrowie Wielkopolskim będzie nieczynne. W pozostałe dni jesteśmy do Państwa dyspozycji bez zmian. Zapraszamy od poniedziałku w godz. 9:00 - 18:00.
Nudy w telewizji? Nie wiesz co oglądać?

Potrzebujesz dostępu do kanałów w drugim pokoju? Tylko do końca października mamy dla Ciebie Multiroom HD z niższymi opłatami na start!

WARTO ZOBACZYĆ

Kanały FOX HD, National Geographic HD i Nat Geo Wild HD zobaczysz bez dodatkowych opłat, w oknie otwartym od 5 do 31 lipca!

Przedsiębiorstwo PROMAX sp.j. Z.Fórmanek-Okrój, W.Okrój informuje, że w wyniku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2018/1971 z dnia 11 grudnia 2018 r. zmieniającego rozporządzenie (UE) 2015/2120 oraz uchylającego rozporządzenie (WE) nr 1211/200 wprowadza zmiany w cennikach połączeń taryfowych. Zmiany polegają na obniżeniu cen połączeń głosowych rozpoczynających się w Polsce oraz kończących się w państwach UE, Islandii, Norwegii, Lichtensteinie lub w terytoriach: Martynika, Majotta, Gwadelupa, Gujana Francuska i Reunion (Zamorskie departamenty Francji), Saint-Martin (Zamorska gmina Francji), Madera i Azory (Autonomiczne regiony Portugalii), Wyspy Kanaryjskie (Autonomiczna gmina Hiszpanii) oraz na obniżeniu cen niektórych połączeń z numerami o podwyższonej opłacie. Cenniki zawierające powyżej opisane zmiany zaczną obowiązywać od dnia 15.05.2019r. Wykaz zmian oraz pełna treść nowych Cenników dostępna jest w Biurach Obsługi Abonenta.

Zgodnie z przepisami ustawy Prawo telekomunikacyjne, w związku z wprowadzeniem powyższych zmian, Abonentowi przysługuje prawo do wypowiedzenia Umowy. Oświadczenie o rozwiązaniu umowy abonenckiej powinno być dostarczone do PROMAX sp.j., najpóźniej 14 maja 2019 roku. Oświadczenie można przesłać w formie pisemnej na adres siedziby Dostawcy Usług. W związku z tym, że powyższe zmiany wynikają ze zmiany przepisów prawa, w przypadku wypowiedzenia Umowy zawartej na Warunkach Promocyjnych w trakcie Okresu Zobowiązania będą zobowiązani Państwo do zwrotu ulgi udzielonej
w związku z zawarciem Umowy na Warunkach Promocyjnych. W treści wypowiedzenia składanego w związku z powyżej określonymi zmianami, prosimy o wyraźne powołanie się na wskazane zmiany. W przypadku braku spełnienia tego warunku, wypowiedzenie będzie uznane jako złożone na warunkach ogólnych.

Rozszerzony cennik usług telefonicznych PROMAX 

Do końca wakacji BOA PROMAX w Ostrowie Wielkopolskim czynne w każdą ostatnią sobotę miesiąca, tj.

- 27.06

- 25.07

- 29.08

Pierwszy czerwca to jeden z fajniejszych dni w ciągu całego roku. W PROMAX ten wyjątkowy miesiąc zaczynamy od rozkodowania, aż 3 kanałów: Disney Channel HD, Disney Jr. oraz Disney XD.

To nie koniec niespodzianek :) Już wkrótce konkurs!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Biura Obsługi Abonenta od 26 maja 2020 r. będą pracować w następujących godzinach:

- BOA Ostrów Wielkopolski: od poniedziałku do piątku 09:00 - 17:00

- BOA Pleszew: od poniedziałku do piątku 09:00 - 17:00

- BOA Jarocin: w poniedziałek 10:00-17:00, od wtorku do piątku 09:00 - 17:00

- BOA Ostrzeszów: od wtorku do piątku 9:30 - 17:00

- BOA Krotoszyn: od wtorku do czwartku 9:30 - 17:00

Zachęcamy do korzystania z ePROMAX. Pozostając z Państwem w stałym kontakcie chcielibyśmy poinformować, że:

Megastadiony - premiera 14 maja na National Geographic.

Potrzebujesz więcej argumentów, aby zostać w domu, gdy na dworze coraz piękniej?

Co powiesz na kolejne kanały, które przez cały maj będą dostępne niezależnie od pakietu telewizji cyfrowej jaki posiadasz?

Wiele wskazuje na to, że sytuacja w naszym kraju związana z koronawirusem potrwa jeszcze jakiś czas. Dlatego PROMAX postanowił aż do 30 kwietnia przedłużyć ofertę dla wszystkich, którzy posiadają telewizję cyfrową. Rozkodowane pozostaną następujące kanały:

W tym szczególnym czasie Świąt Wielkanocnych tak innych niż zwykle - chcemy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia. Pomimo tego, że nie zasiądziemy z naszymi Rodzinami do świątecznego stołu, chcemy, żeby Święta upłynęły Państwu w spokoju oraz w rodzinnej atmosferze.

Życzy Zespół PROMAX

Przez cały kwiecień dla Abonentów posiadających telewizję cyfrową kanały Kuchnia+ HD i Domo+ HD zostaną odkodowane.

W najbliższym czasie, w związku z rozszerzającą się pandemią koronawirusa wiele osób spędzi czas z dziećmi w domu przy okazji śledząc w telewizji informacje ze świata. PROMAX w obecnej sytuacji postanowił rozszerzyć swoją ofertę programową dla Abonentów telewizji cyfrowej.
 
W dniach 13-16.03.2020 odkodowany zostanie CANAL+. Każdy z kibiców będzie miał możliwość obejrzenia na żywo 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W związku z tym, że mecze odbywają się bez udziału kibiców z powodu pandemii koronawirusa CANAL+ wychodzi im naprzeciw.

Przed nami ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły oraz premiera najnowszego serialu Juliusza Machulskiego ,,Mały Zgon”. Z tej okazji dla każdego Abonenta PROMAX w ramach pasma otwartego CANAL+ zostanie odblokowane.

Przed nami ceremonia wręczenia Oscarów, którą będzie można obejrzeć na CANAL+ w ramach pasma otwartego. Już w najbliższą niedzielę 9.02 wszyscy Abonenci PROMAX będą mieli taką możliwość, dzięki otwartemu oknu.

Emocje po wczorajszym finale WOŚP jeszcze nie opadły, czas więc na informację do kogo trafi wyjątkowe złote serduszko upamiętniające 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczęśliwym nabywcą jest... Przedsiębiorstwo PROMAX – doskonale znany Państwu lokalny operator sieci kablowej. Poniżej publikujemy oświadczenie właścicieli firmy:

Szlachetne ideały oraz misja przyświecająca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od zawsze są nam bliskie. Znamy również i doceniamy wkład Orkiestry w działanie lokalnej służby zdrowia – chociażby zakup najnowocześniejszego tomografu komputerowego, aparatu RTG czy ambulansu do przewozu noworodków. Wiemy także  o powstałym przy wsparciu Fundacji Ogrodzie Zmysłów przy Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie, który otwarto w ubiegłym roku. Wszystko to sprawia, że jako firma angażujemy się w życie lokalnej społeczności, więcej, czuliśmy że zakup złotego serduszka to doskonały sposób by przede wszystkim wesprzeć Fundację w realizacji tegorocznego celu. Pragniemy również  w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli za ich pełne zaangażowanie i bezinteresowne wspieranie tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Serduszko przyjechało do Ostrowa Wielkopolskiego i pozostaje w naszym mieście – ten fakt oraz możliwość wparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy napawają nas dumą.

- Przedsiębiorstwo PROMAX

Do wachlarza kanałów płatności dostępnych na naszym eBOKu zostały dodane płatności Apple Pay i Google Pay. Umożliwiają one jeszcze szybsze i wygodniejsze autoryzowanie płatności za faktury zapewniając jednocześnie najwyższy poziom zabezpieczeń dostarczanych przez Apple i Google.

Szczegóły pod linkami:

Apple Google

Informujemy, że w dniu 9.12.2019 oferta telewizji cyfrowej PROMAX została wzbogacona o nowe kanały w wysokiej jakości obrazu i dźwięku HD.

Ostrów Wielkopolski, dnia 29.11.2019 r.

 

 

ZAWIADOMIENIE O ZMIANACH W TREŚCI

REGULAMINÓW ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

PRZEZ PROMAX SP.J. ZOFIA FÓRMANEK-OKRÓJ, WIESŁAW OKRÓJ

Z SIEDZIBĄ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM


W trosce o najmłodszych telewizja Cartoon Network po raz piąty rusza z kampanią społeczną „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, która ma na celu uświadomić problem dokuczania oraz podać sposoby na  jego zwalczanie.

Już w najbliższą niedzielę 3 listopada o godzinie 11:00 premiera serii przyrodniczej Siedem światów, jedna planeta na BBC Earth.

Najpopularniejszy teleturniej na świecie powraca w nowej odsłonie i z nowym, wyjątkowym prowadzącym. Każdy z uczestników ma przed sobą 15 trudnych pytań, które doprowadzą go do wygranej - miliona funtów!

Po co stać w kolejce do kasy, jeśli ekoFakturę możesz opłacić wygodniej - online? 
W poniedziałek, 17 czerwca na kanale BBC Earth rozpocznie się emisja nowego edukacyjnego cyklu „Planety”, którego gospodarzem jest prof. Brian Cox. - Jest to pierwszy projekt dłuższego cyklu dokumentów poświęconych kosmosowi.


 
 
Strona PROMAX wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do Twoich indywidualnych potrzeb. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki.   Rozumiem