CANAL+ odkodowane na gale Oscarów

Przed nami ceremonia wręczenia Oscarów, którą będzie można obejrzeć na CANAL+ w ramach pasma otwartego. Już w najbliższą niedzielę 9.02 wszyscy Abonenci PROMAX będą mieli taką możliwość, dzięki otwartemu oknu.

Już od 00:30 będzie można zobaczyć co dzieje się na czerwonym dywanie, a od godziny 02:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa. Otwarte okno CANAL+ umożliwi naszym Abonentom obejrzenie tego wydarzenia na żywo. W tym roku szansę na statuetkę ma film Jana Komasy „Boże Ciało”, który jest nominowany w kategorii  Najlepszy film międzynarodowy.

Najwięcej nominacji- aż 11 otrzymał film „Joker” w reżyserii Todda Philipsa. Z 10 nominacjami  uplasowały się takie tytuły jak: „1917”, „Irlandczyk”, „Pewnego razu w… Hollywood”.

W oscarowym studio wybory Akademii będą omawiane przez dziennikarzy CANAL+:  Karolinę Korwin-Piotrowską i Błażeja Hrapkowicza. Dodatkowo w poniedziałek zostanie wyemitowany skrót z gali od godziny 22:30 do 00:00.

Jeśli chcesz być na bieżąco z ramówką CANAL+ możesz zakupić Pakiet CANAL+ Prestige w promocyjnej cenie za 45 zł miesięcznie.

Harmonogram 92. Gali Oscarów na CANAL+

Start: noc z niedzieli na poniedziałek ok. 00:30

02:00 – gala oscarowa+ studio CANAL+

05:05- “Pisarze. Serial na krótko”- serial produkcji CANAL+ – pozycja dodana na wypadek przedłużenia się gali.

Koniec: poniedziałek 6:00

W poniedziałek 10.02 o godz. 22:30 do 0:30 skrót gali oscarowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.