Crime+Investigation Polsat od 6 grudnia 2021 w sieci PROMAX

Kryminalny kanał dokumentalny Crime+Investigation Polsat od 6 grudnia 2021 pojawi się w ofercie podstawowej wielkopolskiej sieci PROMAX. 

Cieszymy się, że Crime+Investigation powiększa swój zasięg w Wielkopolsce. PROMAX jest uznanym i ważnym dla A+E Networks operatorem w regionie, z którym od lat mamy bardzo dobrą współpracę. Dodanie Crime+Investigation do oferty pakietu podstawowego to dowód uznania dla wysokiej jakości naszych kanałów. Crime+Investigation  posiada najszerszą na naszym rynku ofertę polskich produkcji dokumentalnych, które są wysoko cenione przez naszych widzów za rzetelną analizę spraw kryminalnych, o których czytamy na co dzień w nagłówkach gazet. Abonenci PROMAX zyskają dostęp do wysokiej jakości programów dokumentalnych, które ukazują popularną tematykę „true crime” nadając jej emocjonalny wymiar – komentuje Karol Bek, dyrektor ds. komercyjnych A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią. 

Współpraca A+E Networks i firmą PROMAX rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy abonenci wielkopolskiej sieci otrzymali dostęp do HISTORY Channel i HISTORY2. W grudniu 2021 roku firmy podpisały umowę o przedłużeniu współpracy oraz włączeniu kanału Crime+Investigation .

Cieszymy się, że do portfolio kanałów telewizji cyfrowej PROMAX dołącza tak silna i dobrze kojarzona marka jak Crime+Investigation. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta wyłącznie dokumentalnych treści wyróżniająca ów kanał na tle innych oraz mnogość polskich produkcji sprawią, że szybko zyska on uznanie wśród naszych abonentów. Biorąc pod uwagę nieustannie rosnącą popularność treści tego typu jesteśmy przekonani, że wielu z nich odkrywanie świata prawdziwych zbrodni, intryg i tajemnic pochłonie bez resztyMarta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu PROMAX.

Crime+Investigation zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia przestępczych zachowań. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, w każdej głos zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 60 milionach gospodarstw domowych na 100 rynkach na świecie. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 6 milionach gospodarstw domowych w Polsce. 

Program można zobaczyć w PROMAX na kanale nr 170 od Pakietu Podstawowego HD.


Źródło: materialy prasowe Nadawcy

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.