Cuda Bajki w PROMAX

Zapraszamy do skorzystania z pasma odkodowanego dla abonentów telewizji cyfrowej PROMAX, które w październiku obejmuje aż dwa kanały – National Geographic (poz. 152) oraz Disney Channel (poz. 102).

Oferta skierowana jest do widzów w różnych przedziałach wiekowych, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Dorośli docenią z pewnością cykl „Daniel Ashville i cuda inżynierii”, w którym prowadzący podróżuje po świecie, dołączając do ekip budujących niesamowite obiekty – tunele, mosty, drapacze chmur oraz środki transportu. Młodsi widzowie na pewno docenią najnowszy serial rysunkowy Kliff na kanale Disney Channel. Klif to produkcja, która opowiada o radosnej wiewiórce z wielkim apetytem na życie. Bohaterka wraz ze swoim króliczym przyjacielem Barrym, przeżywa porywające przygody w mieście, w którym oboje mieszkają. Ich doświadczeniom towarzyszą oryginalne serialowe piosenki.

Pasmo odkodowane potrwa do 31.10.2023. Jeśli kanały nie pojawią się automatycznie zalecamy ponowne przeskanowanie pasma (uruchomienie procedury wyszukiwania kanałów na dekoderze lub telewizorze z modułem CAM).

Polecamy sprawdzenie ramówki każdego z kanałów i przypominamy, że w ramach trwającej umowy zawsze istnieje możliwość przejścia na wyższy pakiet telewizji, wystarczy zadzwonić na infolinię 62 735 31 11.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.