Czas bohaterów!

Tak jak Kopernik dał nam pewność, że Ziemia obraca się wokół słońca, tak jesteśmy przekonani że wszyscy lubią bajki Disneya, a skoro tak to mamy dobrą wiadomość: przez najbliższy miesiąc można je oglądać bez żadnych ograniczeń! Zapraszamy do skorzystania z pasma odkodowanego na kanale Disney Channel (poz. 102) tym bardziej, że aktualna ramówka po brzegi wypełniona jest przygodami najprawdziwszych superbohaterów.

  • Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – dwoje paryskich nastolatków, Marinette Dupain-Cheng i Adrien Agreste, przemieniają się w superbohaterów: Biedronkę i Czarnego Kota, by chronić miasto przed złoczyńcami.
  • Herosi pół na pół – przyrodnie rodzeństwo, Mo i Sam, odziedziczyli pewne moce po swojej prapraprababci, która wiele lat temu miała romans z superbohaterem. Codziennie zmagają się z wyzwaniami, jakie stają przed nastolatkami.
  • Greenowie w wielkim mieście – to animowany serial komediowo-przygodowy, który opowiada niezwykłe perypetie Cricketa Greena, psotnego i wesołego chłopca z prowincji, który przenosi się do wielkiego miasta razem ze swoją mocno nieprzystosowaną rodziną, w tym niepowtarzalną siostrą Tilly, przytłoczonym życiem ojcem Billem i narwaną babunią Alice. Wrodzona ciekawość i entuzjazm Cricketa przysporzą mu i jego rodzinie heroicznych przygód i zdobędą serca jego nowych sąsiadów.

Pasmo odkodowane trwa do 15.06.2023. Zapraszamy do oglądania!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.