Czas legend – okno otwarte

W październiku zapraszamy do skorzystania z pasma odkodowanego na kanale National Geographic (poz. 152). Hasło „Czas legend” nawiązuje wprost do październikowej ramówki Nadawcy, a to za sprawą nowego serialu „Czas Wikingów”, który emitowany jest w niedziele o godz. 22:00.

Na przestrzeni lat wikingowie przedstawiani byli jako bezwzględni wojownicy, toczący wojny na morzu. Jednak rzeczywistość jest bardziej złożona. W miarę jak wikingowie podbijali kolejne ziemie, ich kultura, jak i członkowie ich społeczności, mieszali się z ludami zamieszkującymi podbite tereny, co po paru stuleciach poskutkowało utworzeniem nowych kultur i tożsamości. Dopiero teraz, w wyniku dokładnych badań archeologicznych i profesjonalnej analizy manuskryptów, takich jak „Sagi islandzkie”, mamy jasny obraz tego, kim byli wikingowie i w jaki sposób ukształtowali nasz świat.

Więcej informacji o najnowszej produkcji można znaleźć na dedykowanej stronie www. Zachęcamy także do skorzystania z okazji by zapoznać się z innymi pozycjami z ramówki kanału National Geographic.

Abonenci telewizji cyfrowej PROMAX mogą oglądać kanał National Geographic (poz. 152) w paśmie odkodowanym w dniach 3.10.2022-31.10.2022.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.