DVB-T2? Twój telewizor nadal jest dobry…

Twój telewizor nadal jest dobry, nie musisz go zmieniać a przynajmniej nie jeśli jesteś abonentem PROMAX.

W związku z nadchodzącymi zmianami w sposobie nadawania naziemnego sygnału telewizyjnego ze standardu DVB-T na DVB-T2 dużo mówi się o tym, że zarówno starsze telewizory jak i te nowsze nie wspierające nadchodzącego standardu nie będą w stanie odbierać sygnału we właściwy sposób. Jest w tym sporo prawdy choć jak zwykle ważne są szczegóły – nadchodzące zmiany nie mają wpływu na działanie usług operatorów sieci kablowych. Jeśli więc korzystasz już z usług PROMAX wprowadzenie standardu DVB-T2 nie wpłynie w żaden sposób na konieczność wymiany jakiegokolwiek sprzętu – zarówno Twój telewizor jak i dekoder nadal będą działały po wprowadzeniu nowego standardu.

Warto jednak zwrócić uwagę na to czy w gronie bliskich znajdują się osoby, które korzystają wyłącznie z sygnału cyfrowej telewizji naziemnej – wtedy rzeczywiście niezbędny może okazać się zakup nowego telewizora czy też dodatkowego urządzenia. W takiej sytuacji można rozważyć skorzystanie z usług PROMAX gdzie abonenci w ramach stałego, miesięcznego abonamentu nie tylko zyskują bogatszą ofertę kanałów telewizyjnych ale także uniezależniają się od aktualnych i ewentualnych przyszłych zmian technologii nadawania sygnału. Warto dodać, że już w pakiecie oszczędnym jest prawie 40 kanałów, w tym lokalny kanał telewizyjny PROART a także wszystkie kanały telewizji naziemnej.

Z ofertą telewizji cyfrowej w PROMAX można zapoznać się na stronie https://www.promax.media.pl/telewizja/

Dodatkowo dla naszych nowych abonentów, którzy dotychczas korzystali z telewizji naziemnej przygotowaliśmy promocję na przyłączenie do PROMAX.  Tylko teraz podłączenie oraz aktywacja wynosi jedynie 1 zł.

Zachęcamy do skorzystania, oferta jest ograniczona czasowo oraz skierowana dla klientów zamieszkujących lokale wielorodzinne.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.