Bądź EKO z ekofakturą!

Dowiedz się dlaczego warto korzystać z ekofaktury w PROMAX

Czy naprawdę potrzebujesz papieru?

Zmiany zaczynają się od małych rzeczy. Ktoś może pomyśleć że papierowa faktura to tyko jedna kartka ale… oprócz niej jest jeszcze koperta i cały proces logistyczny związany z dostarczeniem przesyłki do odbiorcy. I w tym kontekście już nawet jednostkowa zmiana ma znaczenie, a jeśli zwielokrotnić liczbę takich pojedynczych decyzji przez liczbę abonentów okazuje się, że rezygnacja z papierowej faktury zauważalnie zmienia sytuację i ma znaczenie. Właśnie dlatego powstała ekofaktura w PROMAX.

Zalety bez wad - rozwiązanie idealne!

Mniejsze zużycie papieru oraz redukcja CO2 produkowanego w procesach logistycznych. Po prostu czysta ekologia! A to nie jedyne zalety, gdyż dzięki ekofakturze zyskujesz także:

  • szybki dostęp do wszystkich dokumentów w usłudze ePROMAX – w dowolnym miejscu i o dowolnej porze
  • wygodne i bezpieczne regulowanie należności za faktury dzięki integracji z systemem szybkich płatności
Jak aktywować ekofakturę?

W trakcie aktualizacji.

Atrakcyjna oferta

Chcemy, żeby każdy miał łatwy, swobodny i nieograniczony dostęp do technologii. Stawiamy na dobrą relację ceny do jakości.

Niezawodność usług

Nieustannie inwestujemy w budowę sieci i modernizację infrastruktury, by dostarczać Ci usługi najwyższej klasy. Nad niezawodnością usług czuwają nasze ekipy techniczne.

Łatwy kontakt

Nasi przedstawiciele handlowi i technicy chętnie odwiedzą Cię w domu, a konsultanci w Biurach Obsługi Abonenta i na infolinii odpowiedzą na każde pytanie.

Konfigurator usług

Sam wiesz, czego najbardziej potrzebujesz – dzięki konfiguratorowi usług stworzysz pakiet szyty na miarę swoich potrzeb.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.