Ekstremalne pasmo odkodowane

We wrześniu zapraszamy wszystkich abonentów telewizji cyfrowej PROMAX do zapoznania się z ramówką kanału Extreme Sports Channel dostępnego zazwyczaj wyłącznie dla posiadaczy pakietu Plus HD.

Extreme Sports Channel to pozycja doskonale znana wszystkim miłośnikom adrenaliny i ekstremalnych doznań. Akcja, przygoda czy po prostu ekstremalny styl życia – to bloki programowe w ramach których każdy z widzów znajdzie coś dla siebie. Walki MMA, pojedynki WWE, wyścigi dronów, górskie wyprawy, szalone akrobacje na motocyklach czy wyścigi superszybkich aut to zaledwie wycinek tego co czeka na widzów PROMAX, którzy zdecydują się spędzić czas z bohaterami programów emitowanych na Extreme Sports Channel.

Przypominamy, że w ramach trwającej umowy zawsze istnieje możliwość przejścia na wyższy pakiet telewizji, wystarczy zadzwonić na infolinię 62 735 31 11.

Kanał znajduje się na poz. 314 i będzie odkodowany do końca września 2023.

Więcej informacji można znaleźć na stronie nadawcy https://www.extreme.com/pl/, szczegóły konkursu dostępne są w zakładce „Oglądaj i wygrywaj” https://www.extreme.com/pl/watch-win/.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.