Extreme Channel Polska odkodowany

To nie zdarza się często! Kanał Extreme Channel Polska zwykle dostępny dla abonentów pakietu Plus HD telewizji cyfrowej PROMAX będzie dostępny w paśmie odkodowanym i to przez blisko dwa tygodnie. Oznacza to, że od 28.03.2022 do 8.04.2022 abonenci także pozostałych pakietów będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą i wypełnioną po brzegi adrenaliną i mocnymi wrażeniami ofertą programową kanału.

Zwieńczeniem pasma odkodowanego będzie zaplanowana na środę 6 kwietnia wyjątkowa edycja WrestleManii. WrestleMania to największe coroczne wydarzenie nie tylko w WWE, ale także w całej rozrywce sportowej. Tegoroczna edycja zapowiadana jest jako najwspanialsza dwudniowa WrestleMania w historii, podczas której zmierzą się ze sobą mistrzowie wagi ciężkiej, a obydwa tytuły zostaną zunifikowane. Mistrz WWE Brock Lesnar stanie do walki z mistrzem Universal Romanem Reignsem. Na szalę trafią także pozostałe mistrzostwa oraz swój finał znajdą rywalizacje i konflikty toczące się od miesięcy. Początek transmisji o godzinie 17:00.

Oczywiście to nie jedyna, godna uwagi pozycja z ramówki kanału Extreme. Polecamy także sprawdzenie pozostałych programów, tym bardziej że dla aktywnych abonentów zorganizowany zostanie także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zachęcamy do aktywnego śledzenia firmowego profilu na Facebooku oraz… skrzynek e-mail.

Kanał Extreme Channel Polska jest dostępny na poz. 314.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.