Idealne połączenie w PROMAX!

Idealne połączenie w PROMAX to nasza najnowsza, promocyjna oferta. Nowi abonenci, którzy zdecydują się na podłączenie internetu mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków początkowych. W czasie trwania promocji obniżone zostają opłata aktywacyjna oraz podłączeniowa a także abonament w okresie do pierwszych 2 miesięcy od uruchomienia usługi.

Warunki promocyjne dla dowolnego pakietu internetu kablowego to:

 

  • tylko 10 zł za opłatę aktywacyjną
  • tylko 10 zł za podłączenie do sieci
  • tylko 1 zł za abonament w okresie aż do 2 miesięcy

 

– Walentynki to świetna okazja ku temu, żeby okazać trochę uczucia naszym abonentom, szczególnie tym którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się jak idealne są połączenia internetowe oferowane przez PROMAX. Superszybki i niezawodny internet z całą pewnością pomoże także w pielęgnowaniu uczuć i stałym oraz bliskim kontakcie z wybrankiem lub wybranką serca – podkreśla Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu.

Internet w PROMAX to nowoczesne i niezawodne światłowodowe łącza internetowe oferujące wysokie prędkości oraz niezawodność niespotykaną w innych rozwiązaniach.

Szczegóły oferty dostępne są tutaj oraz w biurach operatora zlokalizowanych w największych miastach regionu (zakładka kontakt), na infolinii 62 735 31 11 a także u przedstawicieli handlowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.