Internet godny polecenia

Szukasz wiarygodnych opinii na temat naszych usług? Postanowiliśmy ułatwić Ci zadanie, dowiedz się jak to zrobiliśmy.

Internet godny polecenia? Proszę bardzo!

Zanim zdecydujemy się nawiązać jakąkolwiek współpracę zawsze dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy naszych partnerów technologicznych. To normalna praktyka. Wychodzimy z założenia, że tylko współpraca z markami godnymi zaufania jest gwarantem poprawnego i stabilnego działania dostarczanych przez nas usług. Idąc dalej tym tropem, dlaczego Ty miałbyś postępować inaczej? Doskonale wiemy, że zanim zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę wnikliwie sprawdzisz co inni sądzą na nasz temat. I bardzo dobrze! Pomyśleliśmy jednak, że warto byłoby ułatwić Ci znalezienie tych opinii i… wykonaliśmy zadanie za Ciebie.

Jak działamy?

Słowo klucz: technologia. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które pozwalają na ciągłe śledzenie tego co abonenci (obecni i przyszli) piszą na nasz temat w różnych miejscach w sieci. Nie bez znaczenia jest też czynnik ludzki – często sami oznaczacie nasze profile w mediach społecznościowych niejako wywołując do tablicy. Musimy przyznać, to bardzo miłe. Uwielbiamy z wami dyskutować i czytać co macie do powiedzenia na temat oferowanych przez nas usług i produktów. Dobrze widzieć, że społeczność abonentów PROMAX chętnie udziela się w dyskusjach wyrażając swoje opinie.

Dlaczego to robimy?

Zawsze to podkreślamy: opinie abonentów są dla nas najważniejsze. Wychodzimy z założenia, że to cenne i przede wszystkim wiarygodne źródło informacji o jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Nie chcemy być kolejną „złą i bezduszną” firmą, która za nic ma to co mówią o niej klienci. My chcemy być Twoim partnerem, firmą której zależy. Chcemy, żeby nasza radość dostarczania najnowszych rozwiązań i obcowania z nowoczesną technologią przejawiała się w codziennych kontaktach z nami i po prostu była widoczna na każdym kroku. Lubimy kiedy wszystko działa jak należy!

Opinie abonentów

Warto wiedzieć: autorzy poniższych opinii nie są związani z działalnością PROMAX. Oświadczamy również że nie inspirowaliśmy ich w żaden sposób np. poprzez zachętę do publikacji komentarza i/lub sugerowanie jego treści. Z autorem każdej opinii skontaktowaliśmy się indywidualnie już po publikacji prosząc o zgodę na wykorzystanie jej treści w ramach akcji „Internet godny polecenia”.
Zdecydowany? Skorzystaj z naszego konfiguratora lub napisz do nas. Możesz też zadzwonić lub odwiedzić nas w jednym z biur – wybór należy do Ciebie 🙂

Wykorzystano grafiki emoji dostarczone przez Twitter / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0)

Atrakcyjna oferta

Chcemy, żeby każdy miał łatwy, swobodny i nieograniczony dostęp do technologii. Stawiamy na dobrą relację ceny do jakości.

Niezawodność usług

Nieustannie inwestujemy w budowę sieci i modernizację infrastruktury, by dostarczać Ci usługi najwyższej klasy. Nad niezawodnością usług czuwają nasze ekipy techniczne.

Łatwy kontakt

Nasi przedstawiciele handlowi i technicy chętnie odwiedzą Cię w domu, a konsultanci w Biurach Obsługi Abonenta i na infolinii odpowiedzą na każde pytanie.

Konfigurator usług

Sam wiesz, czego najbardziej potrzebujesz – dzięki konfiguratorowi usług stworzysz pakiet szyty na miarę swoich potrzeb.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.