Kanał Ukraina 24 w ofercie PROMAX

Na znak solidarności z bestialsko napadniętym przez rosyjskiego agresora narodem ukraińskim operator światłowodowej sieci kablowej PROMAX włącza do oferty kanał Ukraina 24.

To nasze wsparcie dla społeczności ukraińskiej na co dzień zamieszkującej południową Wielkopolskę oraz uchodźców, którzy docierają i dotrą do naszego regionu w najbliższym czasie.

W ramach testowej dystrybucji kanał Ukraina 24 dołącza do oferty telewizji cyfrowej PROMAX już od pakietu Oszczędnego. Do odbioru kanału, podobnie jak w przypadku pozostałych pozycji z oferty niezbędne jest posiadanie dekodera lub modułu CAM – te pierwsze dodadzą nowy kanał automatycznie, w drugim przypadku niezbędne będzie przeskanowanie pasma (uruchomienie procedury wyszukiwania kanałów).

Kanał Ukraina 24 jest dostępny na poz. 609.

Ukraina 24 – to główny, ukraiński kanał informacyjny tworzony przez doświadczony zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa komentujących wydarzenia w kraju i na świecie. Kanał jest nadawany w systemie 24/7 co znaczy, że można go oglądać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Parametry odbioru:

Nr na dekoderze: 609
Freq: 258 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.