Konkurs z Nat Geo People

Nat Geo People zaprasza do oglądania nowej serii „Weterynarza z powołania”, jest ku temu szczególna okazja gdyż do 30 września kanał jest odkodowany dla abonentów telewizji cyfrowej w PROMAX.

Doktor weterynarii Michelle Oakley ma ogromne doświadczenie. Jest jednym z nielicznych specjalistów, którzy w kanadyjskim Jukonie zajmują się leczeniem dużych zwierząt. Pracuje 24 godziny na dobę i nie boi się żadnego wyzwania. Towarzyszy narodzinom i ostatnim chwilom swoich pacjentów. W nowej serii Michelle Oakley pomoże m.in. rannemu orłowi, ciężarnej buldożce francuskiej oraz koniowi, którego zoperuje w szczerym polu.

W związku z premierą przygotowaliśmy konkurs, a wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział to wykonać zadanie konkursowe polegające na opisaniu ciekawej przygody związanej z twoim pupilem lub innym zwierzęciem – może być zabawnie, strasznie, mrocznie, decydującym kryterium będzie kreatywność. Na zgłoszenia czekamy od 1 września 2016 aż do 30 września 2016 zatem jest sporo czasu na opisanie ciekawej historii.

Weź udział!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.