Kwietniowe premiery na naszych kanałach!

WARTO ZOBACZYĆ

Premiera programu we wtorki od 2 kwietnia o godz. 21:00 wyłącznie na HISTORY.

Za bursztynem, zwanym „złotem Bałtyku”, od wieków podążają najwytrwalsi poszukiwacze. Nie straszny im mróz, błoto ani ciężka praca. Nowa pięcioodcinkowa seria telewizji HISTORY pokaże, jak wygląda życie osób ogarniętych „gorączką bursztynu”.

Premierowe odcinki drugiego sezonu już we wtorek 2 kwietnia o godz. 22:00 na kanale FOX HD. 

W erze seriali superbohaterskich warto pamiętać o bohaterach, którzy pędzą na ratunek innym, nie oczekując sławy i poklasku. A wszystkich ich można znaleźć pod jednym numerem telefonu: 911.

Serial 9-1-1 opowiada o doświadczeniach policjantów, ratowników medycznych oraz strażaków, którzy na co dzień stają w obliczu szokujących i pełnych napięcia przypadków.

 

1 odcinek Yellowstone w niedzielę 7 kwietnia o godz. 20:00 na Paramount Channel. 

Serial „Yellowstone” opowiada historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona, w którego wciela się Kevin Costner. Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John Dutton zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce’ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable).

Premierowy odcinek serialu „WROGI ŚWIAT” już 14 kwietnia godz. 21 na National Geographic HD

Choć ta opowieść dotyczy świata przyrody, jest inna niż wszystkie, jakie dotąd powstały. „Wrogi świat” to dobrze znany nam gatunek przyrodniczy, ale w zupełnie nowej odsłonie. Każdy odcinek ma swoją dramaturgię i głównych bohaterów. Gospodarzem i narratorem, który przeprowadzi widzów przez całą serię i najbardziej wymagające zakątki Ziemi jest Bear Grylls, a polskiej edycji swojego głosu użyczył Marcin Dorociński.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.