Lekarstwo na jesienne dni – pasmo odkodowane
W październiku zapraszamy do skorzystania z pasma odkodowanego na kanałach FOX oraz Disney Junior. To nasz sposób na poradzenie sobie z jesienną szarówką i krótkimi dniami. Liczymy na to, że znajdą Państwo w ramówce odkodowanych kanałów coś dla siebie.

  • FOX – nr kanału 47
  • Disney Junior – nr kanału 101

Szpital New Amsterdam (sezon 3)

PREMIERA: FOX, środa 13 października o godz. 22:00

Nowe odcinki pojawią się po raz pierwszy w Polsce i to wyłącznie na kanale FOX. Dyrektor medyczny dr Maks Goodwin (Ryan Eggold) i jego inspirujący zespół lekarzy i pielęgniarek powracają w trzecim sezonie niezwykle emocjonalnego dramatu medycznego „Szpital Nowy Amsterdam”. W najnowszej części, zaangażowanie Maksa i jego zespołu w naprawę zepsutego systemu opieki zdrowotnej ponownie zostaje wystawione na próbę. Tym razem wyzwaniem okazuje się walka z globalną pandemią Covid-19. Bez względu na przeszkody, jakie napotykają na swojej drodze, niezmiennie pozostają pełni nadziei i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej.

Spidey i Super-Kumple

PREMIERA: Disney Junior, sobota 16 października o godz. 10:00

Serial „Spidey i Super-Kumple” opowiada historię Petera Parkera, Milesa Moralesa i Gwen Stacy, którzy razem tworzą Drużynę Spidey i wyruszają na heroiczne przygody, aby chronić swoją społeczność. Młodzi bohaterowie łączą siły z Hulkiem, Ms Marvel i Czarną Panterą, aby pokonać wrogów takich jak Rhino, Doc Ock i Green Goblin. Seria skierowana do najmłodszych i ich rodzin ukazuje znaczenie pracy zespołowej i pomagania innym oraz podkreśla tematy przyjaźni, współpracy i rozwiązywania problemów.

Kanały w ramach tzw. okna otwartego będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej od 1 do 31 października 2021.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.