Lipiec miesiącem premier

WARTO ZOBACZYĆ

Kanały FOX HD, National Geographic HD i Nat Geo Wild HD zobaczysz bez dodatkowych opłat, w oknie otwartymod 5 do 31 lipca!

Premiera 3 sezonu serialu „Legion” w czwartek 27 czerwca na kanale FOX HD.

 

Po trzech sezonach opowieść o Davidzie Hallerze dobiega końca. Dokąd zmierza główny bohater? Czy chce naprawić błędy, czy zmienić teraźniejszość na lepszą… dla siebie samego?

Na początku 3. sezonu bohater tworzy komunę „hipisów” odgrywając w niej rolę guru żywiącego się pozytywną energią swoich podwładnych stworzoną z pokoju i miłości połączonymi w jeden… niebieski płyn! We wszystkim pomaga mu Lenny (Aubrey Plaza), która pełni rolę królowej. – Lenny dołączyła do Davida w tej podróży i razem z nim założyli komunę. David jest ich przywódcą, którego nazywają Magicznym Człowiekiem. Natomiast Lenny naprawdę cieszy się, że jest jego prawą ręką, która jest w stanie dla niego zrobić wszystko – tłumaczył Dan Stevens, czyli serialowy David Haller.

 

50-lecie lądowania na księżycu razem z National Geographic 2 lipca.

Film „Apollo: droga na Księżyc” pokazuje, jak wyglądała droga Amerykanów na Srebrny Glob – od tragicznych losów misji Apollo 1 w 1967 roku, po ostatnią księżycową podróż w 1972 roku.
1 odcinek Shark Fest w niedzielę 7 lipca na National Geographic Wild.

Nasz strach przed rekinami pozwolił Stevenowi Spielbergowi stworzyć jeden z najbardziej przerażających filmów swoich czasów, bazujący w mniejszym stopniu na rzeczywiście strasznych scenach, a w większym – na wyobraźni widzów. Dziś wiemy, że rekiny to nie bezmyślni zabójcy, gryzący wszystko, czego dosięgną paszczą, ale efektywni łowcy, istotni dla całego morskiego ekosystemu. Mimo to wciąż budzą grozę. Płetwa przecinająca wodę, później pozornie puste oczy, ogromne szczęki i rzędy ostrych zębów – widok rekina w natarciu wywołuje ciarki! „Miesiąc z rekinami” jest szansą na lepsze poznanie tych wspaniałych istot. To ogromny zastrzyk wiedzy z domieszką sporych emocji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.