„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” – konkurs

Na kanale Puls 2 dostępnym w sieci PROMAX na pozycji nr 24 od poniedziałku do piątku o godz. 14:45 emitowany jest animowany serial „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Zanim przejdziemy do informacji o konkursie sprawdźmy czego dotyczy opowiadana w bajce historia:

Dwoje licealistów – Marinette oraz Adrien – otrzymuje Miraculum, czyli biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami. Dzięki niej nastolatkowe zmieniają się w superbohaterów – Marinette staje się Biedronką a Adrien Czarnym Kotem. Od tej pory ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, przy okazji żyjąc normalnym szkolnym życiem i utrzymując swoją supermoc w tajemnicy. (źródło / materiały na stronie nadawcy)

Brzmi ciekawie, prawda? Wszystkich którzy znają Miraculous oraz tych, którzy za sprawą tej informacji dopiero poznają zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 5 zestawów gadżetów z bohaterami bajki.

Rodzicu, zapewnij swojemu dziecku frajdę, wystylizuj je na jednego z bohaterów serialu, zrób zdjęcie i w załączniku prześlij je na konkursowy adres e-mail konkurs@promax.media.pl wraz z odpowiedzią na pytanie: Kiedy jest emitowany serial „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” na kanale Puls2?.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 11 grudnia 2020. Zrób sobie i swojemu dziecku prezent na Święta!

Pobierz regulamin konkursu Miraculous na TV Puls


 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.