Nowe kanały w ofercie telewizji cyfrowej

6 grudnia 2021 do oferty telewizji cyfrowej PROMAX dołączają dwa nowe kanały nadawane w jakości HD – to Crime+Investigation Polsat oraz DIZI.

Crime+Investigation Polsat (CI POLSAT) to kanał kryminalny, która zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Próbujemy zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Pozwalamy mówić wszystkim stronom, dzięki czemu nasz kanał jest autentyczny.

DIZI to kanał telewizyjny, który zabiera widzów w pasjonującą podróż do świata tureckich seriali. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali premium, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. DIZI prezentuje chwytające za serce historie przedstawione na tle tureckiej kultury, sposobu życia i unikalnej ścieżki dźwiękowej.

Dekodery zaktualizują się automatycznie. W przypadku modułów CAM oraz abonentów którzy chcą szybciej uzyskać dostęp do w/w kanałów polecamy samodzielne przeskanowanie pasma.

Nazwa na dekoderze: Crime+Investigation Polsat HD
Nr na dekoderze: 170
Freq: 370 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Nazwa na dekoderze: DIZI HD
Nr na dekoderze: 50
Freq: 578 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.