Nowy kanał w ofercie telewizji cyfrowej PROMAX

1 sierpnia 2022 do oferty telewizji cyfrowej PROMAX dołącza nowy kanał nadawany w jakości HD – TV Regio.

TV Regio emituje zupełnie nowe, nieznane do tej pory  programy niezależnych producentów ze wszystkich regionów polski. W TV Regio poznamy ciekawych ludzi, opowiemy o zawodach z pasją, przedstawimy regiony polski i ich historie. Kanał skupia się na pokazaniu unikalnych miejsc w Polsce, historii różnych zakątków Polski, ludzi z pasją, regionalnych kulinariów czy nauki języków regionalnych. Programy są w jakości HD i  pochodzą z produkcji lokalnych studiów. Partnerami projektu są: TV Asta, TV Podlasie, Proart, Studio TV, TV Stella,  TV Toya, Tetka, TTM (Twoja Telewizja Morska), TTR  Białystok, TVT (Zgorzelec).

W ofercie TV Regio znajdą się również programy hobbystyczne, sportowe, historyczne i kulinarne. Serie programów jak: Pasjonaci- program o ludziach z pasją, Tajemnice Historii, Skarby Kaszub,  Znaki Historii- pokazujący nieznane historie regionów Polski, Zielona Konewka – o uprawianiu ogrodu, Prawo na co dzień – o aktualnych zagadnieniach prawnych i wiele innych.

– numer na dekoderze: 36

– częstotliwość: 394 MHz

– modulacja: QAM 128

– symbol rate: 6.875 MS/s

– ID sieci: 319

Dekodery zaktualizują się automatycznie. W przypadku modułów CAM oraz abonentów którzy chcą szybciej uzyskać dostęp do w/w kanałów polecamy samodzielne przeskanowanie pasma.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.