Odkodowane HBO
W niedzielę 20 listopada 2016 roku abonenci telewizji cyfrowej w PROMAX będą mogli zapoznać się z ofertą odkodowanego kanału HBO. Tego dnia wyemitowany zostanie również pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu PAKT.
 
Głównym bohaterem drugiego sezonu serialu HBO Pakt jest dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), który tym razem staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – konfrontacją ideałów i dziennikarskiej misji z prywatnym szczęściem. Piotr wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy i starając się dotrzeć do prawdy odkrywa, że nic nie jest tym, czym się wydaje. Piotr trafia na skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów. Z determinacją walczy, aby ujawnić niewygodną prawdę w tygodniku, w którym pracuje.
 
HBO przygotowało prawdziwą gratkę dla fanów seriali. Wspomnianej premierze wyśmienitego polskiego PAKTU towarzyszyć będą również ponowne emisje pierwszych odcinków WestworldRozwodu i Długiej Nocy. Fani serii „Pitbull” również nie będą zawiedzeni mogąc obejrzeć film „Pitbull. Nowe porządki„.

Więcej informacji:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.