Odkodowane kanały National Geographic oraz FOX HD
Kultowy serial z lat 80. XX wieku wraca w nowej odsłonie! 
 

„Magnum” z Tomem Selleckiem był jednym z najchętniej oglądanych seriali w latach 1980-1988. Widzowie pokochali weterana wojny w Wietnamie, który rozpoczyna pracę jako prywatny detektyw w luksusowej posiadłości na Hawajach (notabene lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo – producent serialu, stacja CBS, skończyła chwilę wcześniej kręcić na tym archipelagu serial „Hawaii Five-O” i mogła wykorzystać zespół i część zgromadzonych tam dekoracji).

Ramię w ramię z popularnością wśród telewidzów szło uznanie krytyków: produkcja otrzymała m.in. 2 Złote Globy i 11 nominacji oraz 2 statuetki Emmy.

Tyle historii – teraz będziecie mogli obejrzeć nową wersję tej klasyki amerykańskiego serialu akcji. W rolę Thomasa Magnuma wcieli się Jay Hernandez. „Nowy” Magnum wróci właśnie z misji w Afganistanie i – tak, jak jego pierwowzór – rozpocznie pracę na Hawajach. Premierowy odcinek zobaczycie już w czwartek, 31 stycznia o godz. 21:05 na kanale FOX HD.

Z okazji premiery, do końca lutego odkodowaliśmy dla Was aż 3 kanały: FOX HD, Nat Geo People HD i Nat Geo Wild HD. Obejrzą je posiadacze dekoderów HD i modułów CAM. 

 

Domowy, dziki, duży, mały. Myślicie, że wszystkie koty są takie same? Jeśli tak jak my zastanawiacie się nad odpowiedzią z pomocą przychodzi National Geographic Wild, codziennie o 22:00.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.