Odkodowany weekend z HBO!
Nie masz Pakietu HBO HD, ani HBO MaxPak? Nic straconego – już w najbliższy weekend możesz oglądać kanały HBO HD i HBO bez abonamentu! 

 

Główną gwiazdą odkodowanego weekendu w HBO będzie Marcin Dorociński jako Piotr Grodecki w nowym polskim serialu „Pakt”. Piotr Grodecki, dziennikarz śledczy opiniotwórczego dziennika Kurier, wpada na trop dużej afery finansowej. Okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Z pomocą Weroniki, agentki CBŚ, Piotr odkrywa drugie dno tej afery. Kiedy Piotrowi wydaje się, że już wyjaśnił zagadkę, nagle dostaje tajemniczą wiadomość. Sprawa zaczyna się komplikować, zataczając coraz szersze kręgi wśród ludzi polityki i wielkiego biznesu. Okazuje się, że historia ma swój początek w czasach transformacji ustrojowej. Pokolenie, które wtedy wkraczało w dorosłość, to ludzie, którzy często zrobili szybkie, spektakularne kariery i zdobyli, nie zawsze legalnie, wielkie pieniądze. Teraz przychodzi im zapłacić za wybory i decyzje z przeszłości.
Premiera 8 listopada o godz. 20:00.

 

Ponadto na antenie pojawi się również maraton z serialem „Wataha”, a także pierwsze odcinki seriali „Bliskość”„Kto się odważy”„Świat w opałach”„Gracze” oraz „Pozostawieni II”.
Na widzów czekać też będą doskonałe filmy fabularne: „Piękna i bestia” z Vincentem Casselem, „Wątpliwość” z Meryl Streep, „Wszyscy mają się dobrze” z Robertem De Niro czy „Mali agenci” dla młodszej widowni.
Z rozrywek „niefilmowych”, HBO pokaże koncert Eltona Johna w Las Vegas i dwa najnowsze filmy dokumentalne produkcji HBO Europe: „Niepowstrzymani” o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz „Walka z szatanem” – kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce.

 

Będziesz z nami?
Okno otwarte potrwa od soboty, 07.11.2015 od godz. 6:00 aż do poniedziałku, 09.11.2015 do godz. 6:00.
Odkodowany zostanie kanał HBO (w wersji HD i SD). Kanały HBO 2 oraz HBO Comedy pozostają zakodowane.

 

Warunki techniczne: kanał w jakości HD obejrzą widzowie posiadający odpowiedni sprzęt. Widzowie Pakietu Oszczędnego obejrzą wyłącznie kanał HBO w jakości SD.

 

Wyszukiwanie:
ONID: 318NID: 319Symbol rate (MS/s): 6.875

 

HBO TS 394 MHz QAM 128
HBO HD TS 722 MHz QAM 256
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.