Oglądaj serial „Przekręt” w AMC

„Przekręt” to komediodramat kryminalny zainspirowany kultowym filmem Guya Ritchiego o tym samym tytule. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy decydują się wziąć udział w napadzie zmieniającym ich życie o 180 stopni. Co ciekawe serial zainspirowany jest historią prawdziwego napadu, który miał miejsce w Londynie.

W obsadzie „Przekrętu” zobaczymy między innymi Luke’a Pasqualino, znanego z serialu „Rodzina Borgiów” oraz Ruperta Grinta, którego widzowie kojarzyć będą z roli Rona w „Harrym Potterze”. Koneserów kina ucieszy z pewnością fakt, że w jedna z ról wciela się Dougray Scott, znany m.in. z takich produkcji jak „Mission: Impossible 2” czy „Uprowadzona 3”.

„Przekręt” to zakręcone kino gangsterskie, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i ekstremalnych emocji. Widz, śledząc przygody początkujących i charyzmatycznych gangsterów, będzie miał okazję zanurzyć się w świat pełen spisków, zemsty, zdrad i śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Premiera 1. sezonu (10 odcinków) już 14 września o 22:00 na kanale AMC (poz. 61).

Kanał AMC jest dostępny w pakiecie Plus HD, przypominamy że w trakcie trwania umowy zawsze można zmienić dotychczasowy pakiet na wyższy, wystarczy zadzwonić na infolinię 62 735 31 11 lub udać się do najbliższego Biura Obsługi Abonenta.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.