Oglądaj w listopadzie

W listopadzie polecamy szczególnie zapoznanie się z pełną ciekawych pozycji ramówką kanałów FX (dawniej FOX) oraz Disney Junior.

Wszyscy abonenci telewizji cyfrowej PROMAX zyskują w listopadzie w ramach pasma odkodowanego nielimitowany dostęp do do kanałów FX (poz. 47) oraz Disney Junior (poz. 101). W ofercie obydwóch kanałów polecamy szczególnie przyjrzeć się dwóm opcjom, są to:

  • Serial kryminalny „Will Trent”. Nagrany na podstawie bestsellerowej serii autorstwa Karin Slaughter, opowiada historię agenta specjalnego z biura śledczego w stanie Georgia – Willa Trenta. Bohater jako dziecko został porzucony i całe dzieciństwo borykał się z przeciążonym systemem opieki społecznej. Te trudne doświadczenia sprawiły, że stał się zdeterminowanym mężczyzną, który nie chce dopuścić do tego, by inni byli porzucani, tak jak on.
  • „Spidey i super-kumple”, w której ulubieniec młodych widzów, pionier pajęczyn Spidey odkryje, że kiedy ma wsparcie swoich super-kumpli, to jeszcze lepiej potrafi łapać złoczyńców i ratować potrzebujących. Czas poznać ekipę chłopaków i dziewczyn w służbie dobru, którzy pomagają Spidey’emu ratować świat!

Kanały pozostaną odkodowane dla abonentów telewizji cyfrowej do końca listopada. Jeśli nie pojawią się automatycznie zalecamy ponowne przeskanowanie pasma (uruchomienie procedury wyszukiwania kanałów na dekoderze lub telewizorze z modułem CAM).

Przypominamy również, że w ramach trwającej umowy zawsze istnieje możliwość przejścia na wyższy pakiet telewizji, wystarczy zadzwonić na infolinię 62 735 31 11.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.