Ostrowski finał WOŚP online

Tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie inny niż wszystkie dotychczasowe z dwóch powodów – po pierwsze dlatego, że odbywa się poźniej niż zwykle bo 31.01.2021 a po drugie z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju i na świecie większość finałowych aktywności odbywać się będzie na ekranie telewizorów i w przestrzeni wirtualnej.

Operator światłowodowej sieci kablowej PROMAX od lat aktywnie włącza się w działania ostrowskiego sztabu WOŚP wspierając jego dzialalność na różne sposoby m.in. przekazując dary na licytacje czy jak w ub. roku licytując złote serduszko. Tegoroczne zaangażowanie polegać będzie na technologicznym i finansowym wsparciu transmisji telewizyjnej oraz online realizowanych przez lokalny kanał telewizyjny Proart HD oraz regionalny portal internetowy wlkp24.info.

Sponsorowaną transmisję PROMAX promować będzie hasłem „Oglądaj gdzie chcesz!” odnoszącym się do mnogości sposobów na jej oglądanie. Abonenci korzystający z telewizji cyfrowej bedą mogli korzystać z transmisji na żywo na kanale Proart HD (pozycja nr 3 na dekoderze) oraz z aplikacji mobilnej PROMAX TV Online dostępnej na platformach Android oraz iOS (lokalny kanał telewizyjny nie wymaga korzystania z internetu operatora, dostępny jest rownież poza siecią), Natomiast internauci będą mogli skorzystać z transmisji udostępnionej na portalu wlkp24.info.

WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy ostrowskiemu szpitalowi przekazała dotychczas sprzęt za ponad 10 mln złotych, a lącznie w ramach prowadzonych w naszym mieście finałów udało się zebrać ok 2,5 mln złotych zatem tylko Ostrów Wielkopolski z WOŚP otrzymał sprzęt czterokrotnie przewyższający wartość miejskiej zbiórki!

Zachęcamy do łączenia się z ostrowskim sztabem w dowolny z proponowanych sposobów oraz aktywnego wsparcia zbiórki. Siema!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.