Piłkarskie mistrzostwa w 4K!

Do oferty kanałów 4K telewizji cyfrowej PROMAX powraca znany jeszcze z czasów Euro 2020 TVP 4K. Tym razem fani piłkarskich emocji na antenie znajdą transmisje meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze oraz ich powtórki i studia z nimi związane.

– W odpowiedzi na liczne zapytania fanów piłki nożnej wprowadzamy ponownie do oferty kanał TVP 4K. Wiemy, ze kibicom naszej reprezentacji i fanom futbolu w ogóle bardzo zależało na możliwości doświadczania mundialowych emocji w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – powiedziała Marta Krzyżanowską, kierownik działu marketingu PROMAX.

Jak odbierać kanał TVP 4K?

  • poprzez moduł CAM
    Abonenci korzystający z modułu CAM mogą oglądać kanał TVP 4K, ale ich odbiornik telewizyjny musi obsługiwać rozdzielczość 4K (3840×2160), kodek HEVC i HDR oraz ścieżkę audio Dolby Digital Plus (oznaczenie DD+ lub E-AC3).Aby wyszukać program TVP 4K należy przeprowadzić standardowe skanowanie pasma. Program pojawi się na pozycji numer 300.
  • poprzez dekoder HD
    Program TVP 4K jest nadawany FTA (niekodowany). Oznacza to, że niektórzy abonenci korzystający z dekodera HD  będą mieli także dostęp do programu TVP 4K. Warunkiem jednak jest posiadanie telewizora zgodnego ze standardem DVB-C, obsługującym jednocześnie rozdzielczość 4K (3840×2160), kodek HEVC i HDR oraz ścieżkę audio Dolby Digital Plus (oznaczenie DD+ lub E-AC3).Aby wyszukać program TVP 4K należy przepiąć kabel antenowy z dekodera do telewizora lub połączyć dodatkowym kablem antenowym wyjście loop w dekoderze z wejściem antenowym w telewizorze. Następnie należy przeprowadzić skanowanie pasma w telewizorze. Program pojawi się na pozycji numer 300.

Warunkiem odbierania sygnału w najwyższej jakości jest posiadanie telewizora obsługującego standard 4K.


Parametry techniczne programu TVP 4K:
Nr na liście programów: 300

Częstotliwość: 602 MHz

Modulacja: QAM 256

Symbol Rate: 6.875 MS/s

ID Sieci: 319
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.