Planety – BBC Earth

W poniedziałek, 17 czerwca na kanale BBC Earth rozpocznie się emisja nowego edukacyjnego cyklu „Planety”, którego gospodarzem jest prof. Brian Cox. – Jest to pierwszy projekt dłuższego cyklu dokumentów poświęconych kosmosowi.

 

Nowy cykl „Planety” przedstawia historię powstania Układu Słonecznego. Każdy z 5 odcinków przybliża moment narodzin i ewolucję poszczególnych planet i całego Układu Słonecznego, odkrywając tajemnicze krajobrazy odległych planet oraz procesy, które ukształtowały znany nam świat. Wykorzystując najnowsze doniesienia ze świata nauki, ukazuje także jak bardzo ich przeszłość i przyszłość są ze sobą splecione. – Serię „Planety” przede wszystkim wyróżniają unikatowe zdjęcia oraz prowadzący, który jednocześnie jest i naukowcem i znanym prezenterem telewizyjnym. Jest to człowiek, który popularyzuje wiedzę na temat kosmosu w sposób charyzmatyczny – komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Koskowski, GM & VP BBC Studios w Polsce.

Specjalnie dla wszystkich Abonentów telewizji cyfrowej przygotowaliśmy możliwość oglądania programu w ramach okna otwartego od 17 do 30 czerwca. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.