Płatności Blue Media – już działają

Wprowadziliśmy nowego operatora płatności mobilnych – Blue Media. Od teraz Twój bank na pewno będzie dostępny – NA BANK!

Wygodnie i bezpiecznie – płatności z poziomu Elektronicznego Biura Obsługi Abonenta nigdy nie były tak komfortowe! I bezpieczne, bo Blue Media ma status Krajowej Instytucji Płatniczej KNF, zgody Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash i certyfikat zgodności ze standardem PCI DSS (norma zapewnia wysoki i spójny poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych).
Abonament można opłacać poprzez serwis transakcyjny swojego banku, kartami kredytowymi Visa i Mastercard, a także za pomocą BLIK-a, Google Pay, PeoPay i Apple Pay. Najważniejszą dla nas zmianą jest zwiększenie liczby dostępnych banków, z którymi współpracuje system szybkich płatności – pełną listę znajdziesz obok.
Opłata za transakcję wyniesie 1 zł i będzie doliczana do kwoty pobieranej z konta.

Jak zapłacić rachunek online?

1. Zaloguj się na e.promax.media.pl
2. Wejdź w zakładkę Finanse -> Rachunki.
3. Kliknij na aktywny przycisk Zapłać online przy fakturze, którą należy opłacić.
4. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie (np. zaloguj się do serwisu transakcyjnego swojego banku lub podaj dane karty płatniczej lub wygeneruj kod BLIK).
Masz pytania? Zapytaj konsultanta w Biurze Obsługi Abonenta lub zadzwoń na infolinię 62 735 31 11.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.