POLSAT GAMES, HISTORY HD oraz H2 już w ofercie
Od dzisiaj witamy nowe kanały w ofercie PROMAX. 

Do grona kanałów telewizji cyfrowej dołącza POLSAT GAMES, HISTORY HD oraz H2. 

 

POLSAT GAMES jest skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy esportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja będzie emitować także programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy).

nr na dekoderze: 127 (Podstawowy HD)

częstotliwość: 642 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

 

HISTORY HD to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam wir wydarzeń. Każdy dzień, człowiek czy przedmiot tworzą historię.

nr na dekoderze: 170 (Podstawowy HD)

częstotliwość: 634 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

 

H2 HD to kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nim dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

nr na dekoderze: 171 (Wygodny HD)  UWAGA! Kanał H2 HD dostępny w ramach okna otwartego do 2 stycznia 2019 r. od pakietu Podstawowego HD.

częstotliwość: 634 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.