Prezent od CANAL+
Wyjątkowy prezent z okazji 22. urodzin przygotował CANAL+. Na 9 marca (godz. 21.00) zaplanowano premierę pierwszego odcinka 4. sezonu superprodukcji „Piraci” – „Piraci 4”. 10 marca (godz. 21.00) to z kolei dzień premiery serialu kryminalnego „Midnight Sun”, natomiast w poniedziałek 20 marca (godz. 21:00) nasi abonenci będą mogli obejrzeć również ceremonię Polskich Nagród Filmowych ORŁY.
 
Wszystkie wspomniane wyżej programy dostępne będą w ramach odkodowanego pasma w pakietach: Podstawowy HD, Wygodny HD oraz Plus HD.
 

Piraci 4
Zdrada, szaleństwo, miłość i… oślepiający blask złota. Efekty specjalne na poziomie „Spartakusa”, emocje i napięcie godne „Gry o tron”, tajemnica jak w „Kodzie Leonarda Da Vinci” oraz bohaterowie na miarę „Wikingów”. Gwarancją prawdziwie kinowego rozmachu „Piratów” jest osoba producenta, Michaela Baya (twórca takich przebojów jak „Armageddon”, „Pearl Harbor” oraz „Transformers”).

 

Midnight Sun
Kahina Zadi (Leila Bekhi znana z takich filmów jak „Prorok” czy „Wszystko co się świeci”) pracuje we francuskiej policji jako oficer śledczy. Jej zadaniem będzie rozwiązanie zagadki brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł francuski obywatel przebywający na terenie Szwecji. Policjantka udaje się na miejsce zbrodni do Kiruny, małego miasteczka na północy Skandynawii. Tam dowiaduje się, że będzie pracowała z niejakim Andersem (Gustaf Hammarsten, którego można było oglądać m.in. w „Bruno” i „Dziewczynie z tatuażem”), szwedzkim śledczym oraz członkiem lapońskiego, tajemniczego plemienia Sami. Razem odkryją, że zbrodnia, której ofiarą padł francuski obywatel, jest tylko jedną z wielu.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.