PROMAX wspiera krwiodawców

Tak jak dla Telewizji Proart swego rodzaju tradycją stało się organizowanie akcji „Oddaj krew z kablówką” tak dla PROMAX – operatora światłowodowej sieci kablowej – tradycją jest wspieranie tej dobroczynnej inicjatywy. Nie inaczej będzie 21.06.2022, kiedy wraz z honorowymi dawcami krwi spotkamy się w Arenie Ostrów przy ul. Andrzeja Kowalczyka 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Wsparcie PROMAX przy organizacji wydarzenia ma charakter dwojaki – po pierwsze operator zapewnia technologię, dzięki której możliwa będzie realizacja transmisji na żywo. Nowoczesne łącza światłowodowe sprawią że wszyscy zainteresowani, którzy nie dotrą osobiście na miejsce będą mogli wziąć udział w wydarzeniu oraz poznać rożne zagadnienia związane z krwiodawstwem. Po drugie na krwiodawców, którzy wraz ze swoimi rodzinami zjawią się na terenie imprezy czekać będzie moc atrakcji przygotowanych wspólnie z nadawcami kanałów Puls oraz Puls 2 a także Discovery Channel, Do głównych atrakcji dostarczonych wspólnie z PROMAX należeć będą:

  • wraz z Discovery strefę relaksu z przepyszną kawą dla krwiodawców serwowaną wprost z wyjątkowej, mobilnej kawiarni Volkswagen Transporter 2, zwany potocznie Ogórkiem,
  • wraz Puls dmuchany namiot do zabawy dla dzieci a w nim stoisko do rysowania dla dzieci,
  • podczas akcji konkursy dla dzieci oraz dorosłych i upominki dla honorowych dawców krwi.

– Oddaj krew z kablówką to bardzo wyjątkowy dzień dla nas operatora oraz dla naszego lokalnego kanału TV PROART, który cieszy oczy naszych abonentów każdego dnia. W tym dniu zależy nam nie tylko na wsparciu krwiodawców ale także na szerzeniu idei oddawania krwi wśród najmłodszych. Tym bardziej cieszy fakt, że po raz kolejny możemy liczyć na entuzjastyczne wsparcie naszego niezawodnego partnera, czyli nadawcę kanałów sygnowanych marką Puls. W tym roku do grona naszych przyjaciół dołączyła także doskonale znana wszystkim marka Discovery, co sprawia że wspólnie możemy gościom i ich rodzinom zaoferować jeszcze więcej atrakcji – mówi Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu PROMAX.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.