PROMAX wspiera stowarzyszenie SiR

Operator światłowodowej sieci kablowej PROMAX doceniając aktywność i zaangażowanie członków Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy postanowił wesprzeć prowadzoną zbiórkę na zakup specjalistycznego defibrylatora całkowicie finansując urządzenie wraz z wyposażeniem.

Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy to wolontariusze poświęcający swój czas na niesienie pomocy osobom zaginionym. Działają na obszarze południowej i centralnej części województwa wielkopolskiego reagując na sygnały o zaginięciu od policji. Grupa nieraz udowodniła już swoją skuteczność ratując zdrowie i życie osób potrzebujących.

Widzimy i doceniamy działania wolontariuszy. Chcemy naszym podarunkiem dać jasny i czytelny sygnał że bezinteresowna pomoc działa w dwie strony – wolontariusze dają swój czas i zaangażowanie, my z kolei wspieramy ich niezbędnym do pracy sprzętem. PROMAX to firma zaangażowana społecznie chcemy wspierać i rzeczywiście wspieramy ważne dla regionu inicjatywy. Warto pomagać tym, którzy pomagają – mówi Karolina Okrój, dyrektor generalny PROMAX.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.