Przyjdź na ostrowskie Targi Biznesu i Przedsiębiorczości!
Stoisko, na którym poznacie tajniki spawania światłowodów, wykład tematyczny i dużo nagród – tak zapowiada się nasz udział w VI Regionalnych Targach Biznesu i Przedsiębiorczości. Jak wziąć udział w tym wydarzeniu? 
 
Tegoroczna edycja targów odbędzie się 29 marca w ostrowskim Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Partyzanckiej 29 w godzinach 10-15. PROMAX zainauguruje je tydzień wcześniej, na sportowo – podczas business run na Piaskach pojawi się ekipa biegaczy w naszych barwach. To nie wszystko – biegacze, którzy osiągną najlepszy czas, otrzymają m.in. ufundowane przez nas powerbanki Xiaomi!

Wszystkich odwiedzających targi zapraszamy na nasze stoisko, na którym będzie można poznać tajniki spawania włókien światłowodowych pod okiem techników na co dzień zajmujących się tym zagadnieniem zawodowo w PROMAX. Będzie także okazja, by porozmawiać o internecie światłowodowym i o możliwościach pracy w PROMAX.

 

Tradycją targów stała się także gra targowa – weszliśmy w inicjatywę Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, zatem i na naszym stoisku będziecie mogli zdobyć cenny punkt, który przybliży Was do zwycięstwa w rywalizacji. Zadanie póki co pozostanie naszą słodką tajemnicą, ale zdradzimy, że będzie wymagało od Was zdolności manualnych.

 

Z kolei każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę w temacie światłowodów, zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym, możemy śmiało polecić zapisanie się na wykład, który w dniu targów o godz. 13:00 poprowadzi Paweł Niszkiewicz, kierownik Działu Eksploatacji Sieci PROMAX. Pokażemy, co sprawia, że to rozwiązanie jest złotym standardem w PROMAX i dlaczego warto postawić na światłowód zarówno w domu, jak i w biznesie. Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc dla słuchaczy jest ograniczona. Zapisać można się przez formularz dostępny tutaj.

 

Poza nagrodami dla biegaczy mamy także dla Was prezenty za kreatywność: te powędrują do autorów haseł promujących kolejną edycję targów. Warto się postarać, bo czeka sprzęt elektroniczny, m.in. czytniki Kindle!

 

Widzimy się? 🙂
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.