Rozrywka do potęgi 4K!

11.02.2022, g. 11:11:11 – to symboliczny moment oficjalnego startu telewizji 4K w PROMAX. Wybrana data nie jest przypadkowa gdyż nawiązuje do nazwy pierwszego z kanałów nowej oferty dostępnego w regularnej dystrybucji – Eleven Sports 1 4K.

Marka Eleven Sports jest doskonale znana wszystkim miłośnikom sportu. – Wierzymy, że wprowadzenie kanałów w jakości 4K to naturalny krok w ewolucji oferty telewizji cyfrowej. Chcemy dostarczać naszym abonentom nie tylko najlepszy internet, ale także telewizję w możliwie najlepszej jakości – zaznacza Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu PROMAX.

Nowy kanał testowo jest dostępny w paśmie odkodowanym trwającym do 31.03.2022 dla pakietów od Podstawowego HD wzwyż, natomiast po tym okresie trafi do oferty pakietu Wygodnego HD i wyższych.

WAŻNE: dostęp do oferty 4K jest możliwy za pośrednictwem modułu CAM w telewizorach obsługujących w/w standard, w przypadku dekoderów odbiór nie jest możliwy.

W celu dodania kanału niezbędne jest przeskanowanie pasma. Zalecane jest pełne skanowanie natomiast gdyby istniała potrzeba przeskanowania tylko konkretnej częstotliwości poniżej zamieszczamy parametry:

Nr na dekoderze: 313
Freq: 626 MHz
Modulation: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.