Sprawdź, jakie kanały odkodowaliśmy!
National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD czy może FOX HD? Kwiecień upłynie prawdopodobnie pod znakiem trudnych wyborów, bo specjalnie dla Was odkodowujemy aż 4 znakomite kanały telewizyjne w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.
 
Co czeka na nas w kwietniu na odkodowanych kanałach?

National  Geographic HD (poz. 152) to szereg świetnie zapowiadających się premier, których już w kwietniu będziemy świadkami – mowa tu o wielkim wydarzeniu „Przedziwna planeta Ziemia”, wyprodukowanym przez Darrena Aronofsky’ego i serialu „Geniusz: Picasso” z Antonio Banderasem w tytułowej roli.

Z kolei na Nat Geo Wild HD (poz. 154) kwietniowy Dzień Ziemi rozrośnie się do całego tygodnia, podczas którego dowiemy się znacznie więcej m.in. o ginących gatunkach. Staniemy twarzą w twarz z „Najgroźniejszymi zwierzętami świata” i poznamy wyjątkowe oblicze „Nieposkromionej Ameryki Południowej”.

Z kolei z Nat Geo People HD (poz. 150) możemy śledzić kiełkujące, niełatwe relacje właścicieli i ich czworonożnych przyjaciół w serii „Szczeniaki rządzą”. Żądni przygód mogą wybrać się w podróż po „Europie w zasięgu ręku” i skosztować „Wietnamskiego street foodu”.

Na FOX HD (poz. 50) zobaczymy m.in. drugi sezon serialu „Legion”, którego fabuła oparta jest na komiksach Marvela. 9 kwietnia premierowo na antenie pojawi się również serial „Deep state”.

 

 

Ale to nie wszystko – na bieżąco śledźcie nasz profil na Facebooku i sprawdzajcie skrzynki mailowe, bo przygotowaliśmy dla Was dwa konkursy z cennymi nagrodami. Szczegóły już wkrótce!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.