Światłowodowa (R)ewolucja

Mojemu miastu i moim ludziom!

Super sprawa!

Świat dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje bohaterów, nie tylko tych znanych z filmów jak Superman czy Batman, ale takich którzy są na wyciągnięcie ręki, których działania są realne i bliskie mieszkańcom miasta. Wtedy pojawił się On – Super Promax – ruszając z historyczną misją „wielkiej modernizacji”. Super Promax przyszedł po to by dać między innymi Ostrowianom nadzieję, by rozświetlić mroki ogólnomiejskiej sieci telekomunikacyjnej i tchnąć w nią potężną moc światła zmieniając zwykłe kable w supernowoczesne światłowody. Potęga misji Super Promaxu jest wielka i rozciąga się na niemalże cały obszar miasta czyniąc od teraz światłowód dostępnym także dla mieszkańców domów jednorodzinnych.

Ale o co właściwie chodzi?

PROMAX poszerza swoje działania związane z siecią światłowodową, którą do tej pory świadczył w zabudowie wielorodzinnej i nowych miejscowościach o ogromną i wyczekiwaną od dawna inwestycję w efekcie której zasięgiem nowoczesnych światłowodów objęta zostanie większość domków jednorodzinnych Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki prowadzonym pracom mieszkańcy domów jednorodzinnych korzystający dotychczas z tzw. sieci hybrydowej będą mogli w pełni wykorzystać potencjał dostarczanych przez operatora łącz. To jeszcze wyższe prędkości i jeszcze większa stabilność połączeń a wszystko to w kwocie abonamentu zbliżonej do Twojej aktualnej oferty. Jest więc na co czekać!

Razem spoglądamy w świetlaną przyszłość

Czemu Światłowodowa (R)ewolucja? Bo (R) znaczy jedyny, oryginalny, niepowtarzalny i najlepszy, czyli dokładnie taki jaki jest internet światłowodowy, który dostarczy wprost do Twojego domu Super Promax – bohater, na którego wszyscy czekali! A ewolucja dlatego bo internet już u Ciebie był, teraz będzie po prostu jeszcze lepszy! Dlaczego? Bo prawdziwy przyjaciel wie czego Ci trzeba to po pierwsze, a po drugie bo Cię lubimy, po prostu! 🙂

Zapytaj o plany modernizacji dla Twojego regionu oraz sprawdź dostępność światłowodu w Twojej lokalizacji

Dowiedz się także dlaczego warto mieć szybki internet światłowodowy

Atrakcyjna oferta

Chcemy, żeby każdy miał łatwy, swobodny i nieograniczony dostęp do technologii. Stawiamy na dobrą relację ceny do jakości.

Niezawodność usług

Nieustannie inwestujemy w budowę sieci i modernizację infrastruktury, by dostarczać Ci usługi najwyższej klasy. Nad niezawodnością usług czuwają nasze ekipy techniczne.

Łatwy kontakt

Nasi przedstawiciele handlowi i technicy chętnie odwiedzą Cię w domu, a konsultanci w Biurach Obsługi Abonenta i na infolinii odpowiedzą na każde pytanie.

Konfigurator usług

Sam wiesz, czego najbardziej potrzebujesz – dzięki konfiguratorowi usług stworzysz pakiet szyty na miarę swoich potrzeb.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.