Światłowód w PROMAX
PROMAX stawiając na innowacyjność i wspierając technologie przyszłości już od dłuższego czasu rozbudowuje własną sieć światłowodową, sukcesywnie przyłączając do niej kolejne budynki oraz miasta. Internet światłowodowy, SuperSymetryki czy po prostu FTTH – takich nazw zwykło się używać do określania szerokopasmowego dostępu do internetu w naszej sieci.
 

Symetryczne łącza światłowodowe to przede wszystkim internet o wysokiej przepustowości, osiągający prędkości nawet do 200 Mb/s w obie strony, tzn. przy pobieraniu i wysyłaniu danych. Co równie ważne, dostęp do łącza światłowodowego nie jest drogi – ceny rozpoczynają się już od 49,90 zł/m-c.

 

Gdzie już jesteśmy

 

Cały czas inwestujemy w rozwój sieci, więc i dostępność FTTH nieustannie ulega zmianie. Na obecną chwilę większość bloków w Ostrowie Wielkopolskim ma już wykonane odpowiednie instalacje, jesteśmy także w innych miastach regionu tj. Jarocinie, Ostrzeszowie, Pleszewie oraz w mniejszych miejscowościach. Żeby sprawdzić konkretną lokalizację wystarczy zadzwonić na infolinię pod nr tel. 62 735 31 11 lub w sekcji „dostępność usług” (po lewej stronie) podać konkretną lokalizację.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.