Światłowód w Twoim domu

Coraz większa liczba lokalizacji jest w zasięgu superszybkiej sieci światłowodowej PROMAX – to wynik prowadzonej przez operatora intensywnej akcji modernizacyjnej, której celem jest zapewnienie mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego oraz regionu  dostępu do tej nowoczesnej i niezawodnej technologii.

Jeszcze przed uruchomieniem akcji modernizacyjnej najnowsze rozwiązania były dostępne głównie w zabudowie wielorodzinnej oraz wszystkich nowych lokalizacjach. Mając na uwadze specyfikę zabudowy Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie sporą jej część stanowi budownictwo jednorodzinne wraz z rozwojem sieci równocześnie przygotowywana byłą dokumentacja i projekty modernizacji właśnie na obszarze dzielnic domów jednorodzinnych. Teraz po wielomiesięcznych działaniach można mówić o wyraźnych efektach – mieszkańcy korzystający dotychczas z tzw. sieci hybrydowej mogą w pełni wykorzystać potencjał dostarczanych przez operatora łącz. Światłowód w coraz szerszym zakresie oplata miasto dostarczając abonentom jeszcze wyższe prędkości i jeszcze większą stabilność połączeń.

Prace wciąż trwają zachęcamy jednak do weryfikacji dostępności światłowodu już teraz. Można to zrobić korzystając ze specjalnego konfiguratora dostępnego na stronie www operatora, odwiedzając dowolne Biuro obsługi Abonenta lub pisząc wiadomość na firmowym profilu na Facebooku.

Z ofertą światłowodowych łącz internetowych PROMAX można zapoznać się przechodząc bezpośrednio do oferty.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.