Teraz zapłacisz BLIK-iem i w punktach Via Moje Rachunki!
Bezgotówkowe płatności w kasach PROMAX poszerzają się o możliwość płacenia BLIK-iem. Z kolei tym, którym nie po drodze do Biur Obsługi Abonenta, proponujemy płatności w punktach VIA Moje Rachunki.
 

Płatności BLIK oznaczają, że od teraz, by zapłacić rachunek w kasie PROMAX nie trzeba mieć ze sobą portfela – wystarczy smartfon.
Autoryzacja odbywa się bez fizycznej obecności karty, poprzez wprowadzenie przez Abonenta kodu wygenerowanego przez aplikację zainstalowaną na jego urządzeniu mobilnym, np. smartfonie.

 

Obecnie z możliwości autoryzacji wpłaty BLIK-iem mogą korzystać klienci banków: Alior Bank, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski i Orange Finanse.
Przypomnijmy, że w Biurach Obsługi PROMAX można zapłacić kartami m.in. Visa, Mastercard, American Express, zarówno tradycyjnie, jak i zbliżeniowo. Za transakcje nie pobieramy prowizji.

 

Tych, którzy chcą opłacić np. kilka rachunków w jednym miejscu – informujemy, że za usługi PROMAX można już płacić w punktach VIA Moje Rachunki: w sklepach (m.in. sieciach POLOmarket, Lewiatan, Leclerc, Intermarche), na stacjach benzynowych czy w kioskach Ruchu i kolekturach Lotto na terenie całej Polski. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy punkt VIA Moje Rachunki.
Aby opłacić rachunek, wystarczy mieć przy sobie fakturę.

 

Za płatności VIA Moje Rachunki pobierana jest prowizja w wysokości 1,99 zł, a kwota zaksięgowana jest na koncie abonenckim już następnego dnia roboczego po dokonaniu wpłaty.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.