Upominki od Comedy Central
Przypominamy, że przez cały grudzień abonenci pakietów cyfrowych w PROMAX mogą korzystać z oferty odkodowanego kanału Comedy Central. W związku z tym, że grudzień w tym roku jest taki… nijaki, mamy dla naszych abonentów upominki.
 
Nagrody przyznane. Dziękujemy za udział i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony internetowej w poszukiwaniu innych konkursów oraz bieżących informacji o działalności PROMAX.

Do rozdania przygotowaliśmy 15 czapek z kultowym hasłem „Bazinga!” spopularyzowanym przez Sheldona z „Teorii wielkiego podrywu”. Wszystko co trzeba zrobić, to napisać do nas wiadomość prywatną na Facebooku w treści wpisując „Bazinga!” właśnie. O przydzieleniu nagród decyduje kolejność zgłoszeń. Będzie nam bardzo miło, jeśli zgłaszające się osoby podzielą się również opinią o naszych usługach w sekcji recenzje.

Tymczasem historia zawołania została już dokładnie wyjaśniona:

Okazuje się, że jeden z producentów serialu Stephen Engel na co dzień często używa słowa Bazinga. Jest to odpowiednik polskiego „Mam Cię!”, gdy wkręcamy drugą osobę. Za kulisami „Teorii wielkiego podrywu” praktycznie codziennie można było usłyszeć to zawołanie. Słowo Bazinga na tyle się przyjęło, że zaproponowano, żeby użyć je w serialu i tak właśnie powstał jeden z najbardziej popularnych tekstów z 'Teorii wielkiego podrywu’. Co ciekawe, Sheldon Cooper nie był pierwszą postacią w telewizji, który użył podobnego sformułowania. W 2000 roku w jednym z odcinków „Z archiwum X” możemy usłyszeć „Buzzinga”, a rok później w serialu „Głowa rodziny” mały Stewie Griffin używa słowa „Buzing”. (źródło: comedycentral.pl)

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.