Zmiana nazewnictwa sieci WiFi

Informujemy, że w nocy z 1 na 2.12 na urządzeniach CGA2121 i EPC3928AD zostanie wprowadzona zmiana działania sieci WiFi w Państwa domach poprzez zmianę nazewnictwa sieci. Zostaną wprowadzone 2 różne nazwy SSID (nazwa sieci dostępowej WiFi):

  • Nazwa „XYZ” (np. „ Dom” – czyli ta którą stworzyłeś, działająca w paśmie 2,4GHz)
  • Nazwa „XYZ-5GHz” (np. „ Dom -5GHz)

Pod słowem Nazwa „XYZ”  należy rozmieć Twoją własną nazwę sieci.

Aby ponownie połączyć się z siecią Nazwa „XYZ-5GHz” należy wyszukać sieć na urządzeniach obsługujących ten standard (telefon, tablet, komputer itd.) i dalej połączyć się z tą siecią podając hasło, które wprowadziłeś w eBOA (elektronicznym biurze obsługi abonenta).

Po zmianach dotychczasowe ustawiania haseł pozostają bez zmian. Nie pamiętasz hasła? Sprawdź je na swoim koncie logując się na stronie https://e.promax.media.pl/

Jeśli nie połączysz się ponownie z siecią o nazwie „XYZ-5GHz”, wszystkie urządzenia automatycznie połączą się z siecią „XYZ” (działająca w paśmie 2,4GHz).

Zmiana nazewnictwa ma na celu lepszą współpracę abonenckich urządzeń bezprzewodowych z naszym modemem. Prowadzone prace mogą spowodować niedługą przerwę w dostępie do Internetu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Przypominamy, że najwydajniejszą pracę Internetu zapewni połączenie bezpośrednie (po kablu) urządzenia z modemem.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 62 7353111, adres e-mail biuro@promax.media.pl lub za pośrednictwem Fb: https://www.facebook.com/PROMAX.wlkp

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.