Złote serduszko pozostaje w Ostrowie!

Emocje po wczorajszym finale WOŚP jeszcze nie opadły, czas więc na informację do kogo trafi wyjątkowe złote serduszko upamiętniające 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczęśliwym nabywcą jest… Przedsiębiorstwo PROMAX – doskonale znany Państwu lokalny operator sieci kablowej. Poniżej publikujemy oświadczenie właścicieli firmy:

Szlachetne ideały oraz misja przyświecająca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od zawsze są nam bliskie. Znamy również i doceniamy wkład Orkiestry w działanie lokalnej służby zdrowia – chociażby zakup najnowocześniejszego tomografu komputerowego, aparatu RTG czy ambulansu do przewozu noworodków. Wiemy także  o powstałym przy wsparciu Fundacji Ogrodzie Zmysłów przy Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie, który otwarto w ubiegłym roku. Wszystko to sprawia, że jako firma angażujemy się w życie lokalnej społeczności, więcej, czuliśmy że zakup złotego serduszka to doskonały sposób by przede wszystkim wesprzeć Fundację w realizacji tegorocznego celu. Pragniemy również  w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli za ich pełne zaangażowanie i bezinteresowne wspieranie tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Serduszko przyjechało do Ostrowa Wielkopolskiego i pozostaje w naszym mieście – ten fakt oraz możliwość wparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy napawają nas dumą.

– Przedsiębiorstwo PROMAX

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.