Zoom TV partnerem „Oddaj krew z kablówką”

Po rocznej przerwie powraca znana wszystkim w regionie akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „Oddaj krew z kablówką”.

To organizowane przez dostępną w sieci PROMAX Telewizję Proart wydarzenie cieszy się dużą popularnością i uznaniem lokalnej społeczności. W tym roku powraca ono w innej formie niż dotychczas – z dziedzińca przed naszą siedzibą przenosi się do oddanej niedawno do użytku Areny Ostrów – nowoczesnego obiektu, który zapewni wygodę i komfort wszystkim uczestnikom wydarzenia. Niezmienny pozostaje za to fakt, że honorowi dawcy krwi, którzy zdecydują się 8.09.2021 oddać ten cenny płyn będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Można więc nie tylko czerpać satysfakcję z bezinteresownej pomocy ale także uzupełnić ją o radość ze zdobytych upominków.

PROMAX od początku wspiera inicjatywę lokalnej telewizji, nie inaczej jest i w tym roku. Operator światłowodowej sieci kablowej do wsparcia tego przedsięwzięcia zaprosił także współpracujące z nim podmioty. Z zaproszenia skorzystał nadawca kanału Zoom TV. – Bardzo się cieszymy, że tegoroczną akcję wspiera kanał Zoom TV. Dla nas to sygnał, że tego typu inicjatywy są ważne także dla tych, którzy działają na ogólnokrajowym rynku. To też doskonały sposób na skrócenie dystansu, pokazanie widzom że kanał znany z ekranu telewizora jest bliżej niż mogłoby się wydawać., na wyciągnięcie ręki, że warto zainteresować się jego ramówką i znaleźć coś dla siebie – mówi Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu PROMAX.

Wydarzenie odbędzie się w Arenie Ostrów 8.09.2021. Czekamy na Was od 8:00, do zobaczenia!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw numer

Oddzwonimy

Zadzwoń:

+48 62 735 31 11

Zostaw swój numer!

Skorzystaj z poniższego formularza, podaj swój numer telefonu.
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania dotyczące oferty.